Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Reel Rock 16 - polska premiera

2022-05-22
Autor: Cinek
Od 2005 roku seria filmów wspinaczkowych Reel Rock opowiada piękne historie o wybitnych sportowcach i ich osiągnięciach. Twórcy tej kolekcji – Josh Lowell, Peter Mortimer i Nick Rosen – mają też na koncie takie tytuły jak Valley Uprising, The Dawn Wall oraz The Alpinist.

Zaraz po ogólnoświatowej premierze online program Reel Rock 16 rusza w świat na pokazy kinowe. Polska premiera w warszawskim Multikinie na Ursynowie już 8 i 9 czerwca o godzinie 19:00!

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego oglądania!

Bilety:
Lista filmów Reel Rock 16

Bridge Boys 
Kilkudniowa wspinaczka w stylu bigwallowym pod 750-metrowym mostem w Anglii, w wykonaniu słynnych Wide Boyz. Tom Randall i Pete Whitaker próbują przejść najdłuższą i najbardziej zaskakującą rysę na świecie.

Barefoot Charles
Mieszka w jaskini w lesie Fontainebleau pod Paryżem, śpiewa arie operowe, wspina się na bosaka… Kim jest Charles Albert – minimalista, przechodzący kosmicznie trudne boulderowe problemy?

Big Things to Come
Świetnie wspinająca się Alex Johnson od 10 lat zmaga się z trudnym boulderowym wyzwaniem. Walka o przejście “The Swarm“ w Bishop, w Kalifornii toczy się równolegle do odkrywania przez Alex własnej tożsamości.

Cuddle
Słynny duet Alex Honnold i Tommy Caldwell w starciu z łańcuchówką, łączącą 17 szczytów w Parku Narodowym Gór Skalistych. Półtora dnia wykańczającego biegania po górach, wspinania z lotną asekuracją i free solo w wykonaniu Alexa i Tommy’ego, ze wsparciem Adama Stacka.
Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.