Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Medicover Sport - pakiet dla KWW

Pakiet Medicover Sport, umożliwia dostęp do szerokiego zakresu usług sportowych, rekreacyjnych oraz prozdrowotnych.

Multikarnet Silver OPEN - zawiera wszystkie podstawowe usługi dostępne w tradycyjnych karnetach sportowych: sauna, aqua aerobik, siłownia, basen, spinning, grota solna, squash, indoor, cycling, sztuki walki, joga, ścianka wspinaczkowa, lodowisko, taniec, nordic walking, zajęcia fitness.

Do niektórych usług obowiązują dopłaty. Więcej szczegółów na stronie Medicover Sport. Aktualną listę obiektów które honorują pakiet Medicover Sport znajdziecie tutaj.

Oferta przeznaczona jest tylko dla klubowiczów KWW z opłaconymi aktualnymi składkami.

Cena pakietu wynosi 149 zł miesięcznie.
 • Musisz być członkiem klubu i mieć opłaconą bieżącą składkę roczną. Więcej informacji jak się zapisać do klubu lub opłacić składkę za dany rok znajdziesz tutaj.
   
 • Do 13-go dnia danego miesiąca wypełnić formularz, który znajdziesz tutaj.
   
 • Do 13-go dnia danego miesiąca przelać opłatę za pakiet na podane niżej konto.

  93 1090 1694 0000 0001 1506 5805
  Santander Bank Polska S.A.
  Klub Wysokogórski Warszawa
  ul. Noakowskiego 10/18
  00-666 Warszawa
  Tytułem: Imię i nazwisko Medicover Sport
  Kwota: 149 zł
   
 • Jednocześnie należy pobrać plik "zgoda na przetwarzanie danych osobowych", wypełnić, podpisać i odesłać na adres [email protected]
 • Nie dostaniesz karty, korzystanie z pakietu odbywa się poprzez aplikację i/lub SMS. Więcej informacji jak korzystać z pakietu znajdziesz tutaj.
   
 • Jeśli zgłosisz się do pakietu do 13-go dnia danego miesiąca, to wtedy twój pakiet będzie aktywny od 1-go dnia następnego miesiąca. Np. zapisując się 12-do lutego, Twój pakiet będzie aktywny od 1 marca.
   
 • Jeśli zgłosisz się do pakietu po 13-tym dniu danego miesiąca, to wtedy twój pakiet będzie aktywny za 2 miesiące. Np. zapisując się 16-do lutego, Twój pakiet będzie aktywny od 1 kwietnia.
 • Jeśli zapisałeś/aś się do pakietu i chcesz kontynuować korzystanie z niego, wystarczy że do 13-go dnia każdego miesiąca będziesz przelewał/a opłatę za pakiet na podane wyżej konto. Zalecamy ustawienie przelewów cyklicznych, żeby nie musieć pamiętać o robieniu przelewów.
   
 • Jeśli zmieniłeś/aś dane (zmiana e-maila lub numeru telefonu) to należy zaktualizować swoje dane w formularzu, który znajdziesz tutaj.
 • Żeby zrezygnować z pakietu wystarczy nie płacić za kolejny miesiąc.
   
 • Jeśli zapłaciłeś/aś a mimo to chcesz zrezygnować, należy wtedy przed 13-tym dniem danego miesiąca wysłać e-maila z stosowaną informacją na adres [email protected]

W razie pytań proszę pisać na: [email protected]