Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Akcja lato 2020

2020-03-12
Autor: Cinek
Sezon zimowy chyli się ku końcowi - kurs wspinaczki lodowej, klubowe obozy zimowe w Terince, dolinie Kieżmarskiej i Mięguszowieckiej pozostają powoli za nami. Trzeba więc zacząć myśleć o sezonie letnim. KW Warszawa ma propozycje dwóch obozów na zbliżający się letni sezon wspinaczkowy.

Na przełomie czerwca i lipca (21.06-04.07) planujemy obóz w Ailefroide, jest to świetne miejsce do wielorakiej aktywności sportowej - turystyka górska i rowerowa, wspinaczka skałkowa i bulderowa po wspinaczkę wielowyciągową i alpejską.

Dla zainteresowanych kursami chcemy zorganizować szkolenia ze sportowej wspinaczki wielowyciągowej oraz z turystyki lodowcowej (w korzystnych warunkach z wejściem na Dôme de neige des Écrins ok. 4000 m npm) oraz unifikację ze wspinania alpejskiego.
 
1
4
7

Natomiast na przełomie sierpnia i września (23.08-05.09) planujemy obóz w Dolomitach, najprawdopodobniej na kampingu Sass d’Lacia - bardzo ładny i bardzo korzystnie położony kamping. Pod koniec sierpnia w Dolomitach, jest już mniej tłoczno i taniej niż w szczycie sezonu.

Tutaj dla zainteresowanych chcielibyśmy zorganizować kurs wspinaczkowy oraz kurs poruszania się po via ferratach.
 
1
2
3

Szczegółowe informacje będą pojawiać się w stosownym czasie.
 
Uwaga: w związku z rozprzestrzenianiem się zarażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i w trosce o wasze bezpieczeństwo, możemy być zmuszeni do odwołania bądź przesunięcia terminów obozów letnich.

Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja wróci do normalności i spotkamy się na miejscu, wspólnie realizując nasze wspinaczkowe pasje.

Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.