Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zaproszenie na 8 MAS

2017-05-19
Autor: Cinek

27 maja (sobota) w Dolinie Kobylańskiej po raz ósmy odbędzie się Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego.

Zapraszamy na jedne z najbardziej znanych i lubianych towarzyskich zawodów wspinaczkowych organizowanych przez Klub Wysokogórski Kraków. Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych imprez środowiska wspinaczkowego. 27 maja widzimy się po raz ósmy, tym razem w Dolinie Kobylańskiej. Zabierzcie ze sobą partnera do liny, który sprawdzi waszą ósemkę, zabierzcie przyjaciół, którzy będą kibicować, no i dobry humor, który może zastąpić dobrą pogodę.

Szczegóły dotyczące zapisów i samego wydarzenia publikowane będą na bieżąco na stronie internetowej zawodów www.mas.kw.krakow.pl oraz na Facebookowym profilu imprezy. Już teraz możemy jednak zdradzić, że szykujemy dla Was kilka niespodzianek.

Memoriał jest okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także, a może przede wszystkim do integracji środowiska wspinaczkowego i świetnej zabawy, stąd też jest to impreza dla wszystkich - bez względu na poziom sportowy i ilość spręża. Do zobaczenia 27 maja w Dolinie Kobylańskiej. Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie.