Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zapisy na obóz zimowy

2017-01-24
Autor: Cinek
OBÓZ ZIMOWY W MORSKIM OKU 5-18 MARCA 2017
Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem rozpoczynamy zapisy na tegoroczny obóz zimowy.
W obozie może wziąć udział każdy członek klubu bez względu na doświadczenie. Jednak z powodu ograniczonej ilości miejsc każda osoba zainteresowana wyjazdem zobowiązana jest wypełnić niżej załączony formularz zapisu na obóz (niezbędne jest zalogowanie do strony i wejście na forum klubowe, gdzie znajduje się link).

ZAPISY NA UNIFIKACJĘ ZAMYKAMY 11 LUTEGO!

W tej chwili mamy dostępne 38 miejsc (po odjęciu kadry) z czego:
  • 29 miejsc w starym po 23zł (pokoje zbiorowe na górze)
  •  9 miejsc w nowym po 41zł (pokoje 5 i 6 os)
Być może uzyskamy jeszcze więcej miejsc, ale to czas pokaże. Na razie przyjmujemy zapisy wg kolejności zgłoszeń. 1 turnus zaczyna się w niedzielę, a kończy w sobotę. Drugi trwa od soboty do soboty.

Osoby nieposiadające doświadczenia powinny rozważyć opcję wspinania pod opieką doświadczonego kolegi klubowego ("unifikacja klubowa"). Wiąże się to z pokryciem kosztów jego pobytu na obozie. Biorąc udział w unifikacji godzicie się na to, że decydujący głos w Waszym zespole będzie posiadał przydzielony Wam doświadczony kolega - tego wymagają po prostu zasady bezpieczeństwa. Jednocześnie podkreślamy, że unifikacja koleżeńska nie jest żadną formą kursu wspinaczkowego i nie ma na celu jego zastąpienia, a jedynie zapewnienia Wam doświadczonego partnera podczas wspinaczek na obozie.
Do waszej dyspozycji będą doświadczeni koledzy i instruktorzy. Zapraszamy zarówno osoby chcące podnieść swoje umiejętności zimowe jak i te, które chcą dopiero zimy spróbować. Koszt tygodniowego doszkalania wynosi w tym roku 500 zł, a więc 200 zł mniej niż zapowiadaliśmy. Wiąże się to z uzyskaniem dofinansowania za strony sponsora - firmy DECATHLON. Konieczne jest posiadanie zestawu lawinowego (sonda. łopata, pieps) - do wypożyczenia np w Zakopanem w Tatra Trade. Dla wszystkich uczestników niezbędne jest ubezpieczenie. Najlepiej OeAV lub PZU.

UWAGA! Nie ma możliwości rezerwowania innych długości pobytu niż tydzień lub dwa.
KAŻDA REZERWACJA PO 5 LUTEGO JEST WIĄŻĄCA FINANSOWO! Jeżeli nie odwołacie swojej rezerwacji najpóźniej tego dnia to w przypadku rezygnacji będziecie musieli pokryć koszty swojego pobytu lub znaleźć zastępcę.


Lista rezerwowa będzie prowadzona tylko dla starego schronu w Morskim Oku.

Wszyscy uczestnicy obozu muszą także mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje - klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc, pomoc w zakresie wyboru celów, literaturę, schematy i dobrą poradę starszych kolegów, na których zawsze można liczyć.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest także posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera. Polecane przez nas ubezpieczenia możecie znaleźć tutaj.

Do zobaczenia!
Zarząd KWW
Dyskusja o tym artykule liczy już 27 postów. Zobacz ją na forum.