Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyjście z PZA usankcjonowane

2019-02-17
Autor: siekiera
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

W dniu wczorajszym odbyło się zapowiadane Walne Zebranie członków naszego klubu. Miało ono charakter sprawozdawczo - wyborczy. Wyłoniony został nowy zarząd, częściowo w odnowionym składzie.

Staremu zarządowi bardzo dziękuję za dotychczasową pracę.

Jak wiecie głównym punktem obrad było głosowanie nad wyjściem ze struktur PZA. Wynik głosowania zdecydowanie usankcjonował wcześniejsze zdanie klubowiczów wyrażone w referendum internetowym. Za wyjściem oddano 80 głosów, za pozostaniem – 19, wstrzymujących się – 9.

Chciałem w tym miejscu wszystkim Wam, którzy wyraziliście swoją wolę, bardzo podziękować za zaangażowanie i wzięcie udziału w procesie podejmowanie tej trudnej decyzji. Liczę też na to, że ci z Was, którzy głosowali przeciwko wyjściu nie obrażą się na klub i nadal będą wspierać nasze działania swoimi umiejętnościami i doświadczeniem dla dobra nas wszystkich. Jesteście nam bardzo potrzebni. Przecież byliśmy, jesteśmy i będziemy tym samym klubem z tymi samymi ludźmi, z tym samym bagażem doświadczeń – tych dobrych i tych złych. W tej chwili planujemy jedynie nieco zmodyfikować cele i sposoby ich osiągania.

Osobiście dziękuję Wam za zaufanie i ponowny wybór na prezesa. W imieniu nowego zarządu deklaruję, że będziemy oczywiście nadal pracować na rzecz klubu, choć mam nadzieję, że znacznie sprawniej i wydajniej niż do tej pory. W nowym zarządzie znalazło się kilka nowych osób i pojawiła nowa energia, która będzie nam niezbędna do realizacji nowych zadań i wdrażania nowych koncepcji.

Z taternickim pozdrowieniem
Siekiera
 
Dyskusja o tym artykule liczy już 6 postów. Zobacz ją na forum.