Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Weekend skiturowy w Chochołowskiej 11-13.03.22

Data wydarzenia: 2022-03-11 , godz. 20:00 Do: 2022-03-13 , godz. 10:00 Kategoria: Obóz
Pierwszy klubowy weekend skiturowy w dolinie Chochołowskiej odbędzie się w terminie 11-13.03.2022. Mamy zarezerwowane 14 miejsc dla osób samodzielnych: skiturowców (i turystów).

Drugi klubowy weekend skiturowy jest w terminie 8-10.04.2022. Więcej informacji o nim tutaj. Osoby, które zapisały się na pierwszy weekend (i są na głównej liście) i jednocześnie chcą zapisać się na drugi wyjazd, automatycznie zostaną przesunięci na listę rezerwową na drugim wyjeździe. W przypadku dużego zainteresowania, chcemy żeby jak najwięcej klubowiczów skorzystało z możliwości uczestniczenia w klubowych weekendach skiturowych.

Żeby wziąć udział w wyjeździe, trzeba być członkiem KW Warszawa i mieć opłaconą składkę członkowską za 2022 rok. Decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie wpłaty za nocleg na konto klubu.


Zapisy na wyjazd tutajPrzypominamy również o obowiązkowym posiadaniu zimowego i lawinowego ABC (zalecamy również posiadanie plecaka lawinowego), ubezpieczenia OC i NNW, oraz karty EKUZ.

Format weekendu skiturowego

Wyjazd ma głównie charakter towarzyski. Uczestnicy wyjazdu samodzielnie organizują sobie czas w oparciu o swoje doświadczenie skiturowe / turystyczne oraz bieżące warunki wspinaczkowe / lawinowe. Jeśli będą chętni na doszkalanie, postaramy się je zapewnić.
 

Opłata za nocleg

104 zł - za dwie noce. Od piątku wieczór do niedzieli.

Pieniądze należy przelać do 4 marca. Dane do przelewu poniżej.

Klub Wysokogórski Warszawa
ul. Noakowskiego 10/18
00-666 Warszawa
Numer konta: 93 1090 1694 0000 0001 1506 5805
Tytułem: 1 weekend skiturowy Chochołowska
 

Doszkalanie

W formularzu, każdy może zgłosić zapotrzebowanie na płatne doszkalanie. Szczegóły dotyczące doszkalania zostaną podane po zebraniu informacji, czy jest na nie zainteresowanie i jakiego typu.
 

Sprzęt

Osoby, które chcą wypożyczyć brakujący sprzęt lawinowy, mogą skorzystać z oferty wypożyczalni należącej do naszych klubowych kolegów. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://bojny.pl/

Natomiast jeśli komuś brakuje sprzętu z zimowego ABC, klub posiada kilka zestawów raków turystycznych, czekanów i kasków. Kontakt w tej sprawie na dole strony.
 

Zakwaterowanie

Nocleg jest w schronisku na polanie Chochołowskiej (https://chocholowska.com/). Mamy miejsca w pokojach 8 i 6 osobowych, wymagane jest posiadanie własnego śpiwora. Jest też możliwość wypożyczenia kompletu pościeli, koszt 13 zł.

Wyżywienie we własnym zakresie (jest dostęp do wrzątku) lub można skorzystać z oferty restauracji w schronisku.
 

Komunikacja

Osoby zgłaszające się na wyjazd, dostaną na e-maila link prowadzący do dedykowanej grupy na FB. Ułatwi Wam to komunikację między sobą, znalezienie wspólnego transportu na wyjazd itp.

Pytania dotyczące wyjazdu proszę wysyłać na adres [email protected], bądź zadawać na dedykowanej grupie na FB.
Dodano: 2022-02-21 (Cinek)

Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.