Udany start ekipy KW i sukces dziewczyn na Memoriale Strzeleckiego

2017-03-14
Autor: paszcz
W miniony weekend już po raz 29 odbył się Memoriał Jana Strzeleckiego w narciarstwie wysokogórskim, zorganizowany przez Klub Wysokogórski KW Kraków, przy wsparciu KW Warszawa. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w rejonie Hali Kondratowej i Kasprowego Wierchu. Z uwagi na wieloletnią tradycję i towarzyski charakter, to z pewnością wyjątkowe zawody. W tym roku wystartowało 28 dwuosobowych zespołów. Zawodnicy konkurowali ze sobą w trzech kategoriach: zespoły kobiece, zespoły męskie, zespoły mieszane. Choć członków KW Warszawa startowało tylko pięciu, to mogą pochwalić się przyzwoitymi wynikami.
Wśród zespołów kobiecych na drugim miejscu uplasowały się dwie członkinie KW Warszawa: Dorota Piasecka i Anna Lipińska. Natomiast Mikołaj Hotówko i Tomasz Piasecki zajęli miejsce 9 na 15 startujących par, a Paweł Lewandowski wraz z Jakubem Michalskim (KW Kraków) uplasowali się na pozycji 13.

A tak prezentują się trzy pierwsze miejsca, z każdej kategorii.