Puchar Polski 2022 w Toruniu

2022-06-12
Autor: Cinek
3-5 czerwca na ścianie Arena Toruń, w ramach zawodów Schumacher Cup odbyły się Mistrzostwa Polski, na których nasi klubowicze zdobyli 3 złote medale!

W piątek Antek Kalinowski w pięknym stylu wygrał w zawodach Pucharu Polski młodzików na czas. W sobotę w konkurencji prowadzenie Marysia Lipkowicz i Antek Rygiel wywalczyli kolejne 2 złote medale.

Do finałów w prowadzeniu zakwalifikowali się również Marcel Cholewa, który był 4, trzeci wśród Polaków, Nikodem Wodzyński, który zajął ostatecznie 8 miejsce i Antek Kalinowski, który był 5.

Franek Walczyński i Tadek Passowicz otarli się o finał. Najstarsza dwójka: Marysia Lipkowicz i Antek Rygiel startowali również w Mistrzostwach Polski seniorów zajmując ostatecznie w finale 7 miejsce.