Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Pomoc dla Ukrainy

2022-02-26
Autor: Cinek
Drodzy klubowicze i sympatycy klubu!

Ciężko w obecnej sytuacji, która dzieje się za naszymi granicami na Ukrainie, zebrać myśli i napisać coś mądrego. Nie będziemy więc się tutaj rozpisywać, bo to nie miejsce i czas na to.

Wśród naszych członków, są też członkowie z Ukrainy - wiedzcie, że jesteśmy z Wami, w tych trudnych chwilach. Mamy nadzieję, że Wasze rodziny i bliscy, którzy mieszkają na Ukrainie są bezpieczni. Trzymajcie się!

Jeśli chcecie wesprzeć finansowo pomoc dla Ukrainy, sprawdzajcie przed tym legalność zbiórek! To samo tyczy się zbiórek pomocy rzeczowej. Pomóc trzeba ale róbmy to z głową.

Poniżej krótka lista sprawdzonych organizacji humanitarnych i zbiórek: Jeśli, ktoś z Was chce przekazać dary rzeczowe, to w niedzielę (27.02.2022) od godziny 10:00 do godziny 15:00 lub w środę (02.03.2022) od godziny 16:00 do godziny 19:30 będzie można przynieść je do siedziby klubu przy ul. Noakowskiego 10/18, w Warszawie. Informacja i zdjęcie jak do nas trafić w komentarzu poniżej.

Jeśli oprócz standardowych rzeczy ktoś ma np. dania liofilizowane to również się przydadzą. Klub w tym momencie przekaże wszystkie nieużywane apteczki pierwszej pomocy, które posiadamy na stanie.

Apelujemy również o niepowielanie fake newsów, niepublikowanie zdjęć kolumn wojskowych naszych i sojuszniczych wojsk, niepopadanie w histerię i panikę, bo o to właśnie chodzi Rosji. Wojna informacyjna trwa również u nas.

Z taternickim
Zarząd KW Warszawa


Ps. Prosimy o zachowanie powagi w komentarzach.
Dyskusja o tym artykule liczy 4 posty. Zobacz ją na forum.