Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Podsumowanie obozu letniego w Szwajcarii

2023-09-14
Autor: Cinek
Klubowy letni obóz alpejski to idealna okazja do poszerzenia horyzontów o nowe sektory wspinaczkowe, lub odwiedzenia dawno niewidzianych ścian.

otwierające2

otwierające1

W tym roku postawiliśmy na szwajcarski granit. Pod koniec lipca wylądowaliśmy w okolicach przełęczy Furka i Grimsel.

3

kończące

Dla wielu z nas była to pierwsza tak poważna przygoda ze wspinaniem w alpejskich płytach. Zbudowanie pewności siebie zajęło trochę czasu i wysiłku.

2

Jednak ciężka praca opłaciła się, pozwalając usiąść na legendarnym przystanku autobusowym na szczycie Turni Hannibala czy też doświadczyć ściany wspinaczkowego Eldorado.

ławka

1

Pomimo niesprzyjającej aury udało się wycisnąć maksimum wspinania z kilku słonecznych dni. Nawet deszcz nie przeszkodził nam się dobrze bawić. Spontanicznie rozegraliśmy pierwszy puchar Prezesa KWW w tenisie stołowym!

4

Na szczególne wyróżnienie zasługuje wytrwałość i determinacja zespołu: Kingi Gwiazdy, Remigiusza Drewniaka i Andrzeja Panufnika. Nie ruszyli w drogę powrotną, dopóki nie zwieńczyli swojej szwajcarskiej przygody ultra klasykiem rejonu — linią Motörhead na Eldorado.

motor

kończące2

Serdeczne wielkie dzięki wszystkim uczestnikom obozu oraz koordynatorowi Kubie Zarzyckiemu. To był kawał dobrego wspinania i świetnej zabawy!
Bartek Olewniczak

kranik

Powyższe zdjęcia autorstwa uczestników obozu.