Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Pilchówka - Finał

2018-03-13
Autor: siekiera
Szanowni Klubowicze,
Z przyjemnością informuję, że akcja charytatywna dla Ryśka Pilcha, organizowana przez ściankę Camp4 oraz KW Warszawa, zakończyła się dużym sukcesem. W zawodach i imprezie wzięło udział ok. 300 osób. Szkoda tylko, że nasz klub był tak słabo reprezentowany...?

Wiemy już w tej chwili, że udało się zebrać dla Ryśka kwotę ok. 18 tys. PLN. Dokładny wynik zbiórki podamy w późniejszym terminie gdyż jeszcze przez jakiś czas na pewno będą spływać kwoty na konto bankowe Fundacji im. J. Kukuczki z przeznaczeniem dla Ryśka Pilcha.

Trzeba powiedzieć, że ogólna frekwencja przerosła nasze oczekiwania a ilość osób zaangażowanych w organizację i przebieg imprezy była imponująca. W tym miejscu chciałbym szczególnie serdecznie podziękować za wielkie zaangażowanie w realizację tego pomysłu Oli Śniegockiej, Jackowi Dudrakowi i Dawidowi Śniegockiemu, którzy byli główną siłą napędową PILCHÓWKI. 

Szczególne podziękowania należą się również Szczepanowi Głogowskiemu, który ogarniał całość i udostępnił CAMP4 na czas imprezy. 

Szczegółowe podziękowania wszystkim (mam nadzieję) pozostałym za pomoc w zorganizowaniu imprezy oraz relacje filmowe, znajdziecie na profilu FB pod tym adresem: o tutaj.

Na zakończenie z pewnością można stwierdzić, że oprócz zrealizowanego celu charytatywnego, impreza ta była doskonałą formą integracji środowiska od najmłodszych do najstarszych od Bałtyku po Tatry i to z pewnością ponad jakimikolwiek podziałami. 

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam Was wszystkich.
Zbyszek Skierski