Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Piknik Drybunkrowy KW Warszawa

Data wydarzenia: 2018-11-10 , godz. 09:30 Kategoria: Wspin
10 listopada KW Warszawa zaprasza na imprezę poświęconą wspinaczce zimowej. W planie urozmaicone wspinanie drytoolowe w Janówku, warsztaty dla początkujących, ciekawe prelekcje wieczorne czołowych polskich Alpinistów, oraz oczywiście impreza integracyjna. Do tego poczęstunek, ognisko, kiełbaski i inne atrakcje...

Zapraszamy w szczególności osoby niezrzeszone oraz osoby które chciałyby pierwszy raz spróbować wspinaczki na dziabach. Zorganizujemy warsztaty dla zupełnie początkujących i zapewnimy cały niezbędny sprzęt.


Warunkiem zapisu jest wpłata 20 zł na konto KW Warszawa.

93 1090 1694 0000 0001 1506 5805 Santander Bank Polska S.A.

W dniu warsztatów nie będzie można dokonywać wpłat. Pozwoli nam to zaplanować odpowiednią ilość instruktorów aby grupy nie były zbyt duże.

Prosimy również o wystawienie pozytywnej opinii firmie PM-Active, organizującej profesjonalne eventy outdorowo-paintballowe. PM-Active nieodpłatnie udostępnia nam teren. Z właścicielem Michałem Pająkiem nasz klub zna się od lat i jest to bardzo pozytywna współpraca - https://goo.gl/maps/QpaefiPzae22

Zapisy - formularz


Plan Dnia:

 • 9.30-10.00 - Zbiórka w Janówku, rejestracja uczestników.
   
 • 10.00-14.30 - Warsztaty z podstaw drytoolingu w podgrupach. Omówione będą zasady używania dziabek i raków a następnie przejdziemy do części praktycznej gdzie każdy będzie mógł się dobrze zmęczyć próbując swoich sił pod okiem doświadczonych wspinaczy z KW Warszawa. Zrobimy również małą prezentację wspinania na jednej z trudniejszych dróg.
   
 • 18.00-20.00 - Prelekcje wieczorne w Południk Zero czołowych polskich Alpinistów. Maciek Bedrejczuk opowie o tegorocznej zimowej wyprawie na K2. Gosia Jurewicz i Józek Soszyński przybliżą Wam kulisy pierwszego powtórzenia Zachodniego Zacięcia Mongejury w Norwegii o trudnościach A4, M6.
   
 • 20.00+ - impreza integracyjna.

Co należy zabrać do Janówka?

 1. Strój sportowy,
 2. Buty sportowe lub butki wspinaczkowe jeśli ktoś posiada,
 3. Ciepłą kurtkę i czapkę,
 4. Rękawiczki robocze lub cienkie skórzane (im bardziej obcisłe tym lepiej),
 5. Własną uprząż i kask jeśli ktoś posiada - jeśli nie to zapewnimy,
 6. Dobry nastrój i zero promili.

Dojazd do Janówka.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie na FB.

piknik
Dodano: 2018-10-08 (Cinek)

Dyskusja o tym artykule liczy już 10 postów. Zobacz ją na forum.