Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Otwarcie sezonu 2019

Data wydarzenia: 2019-06-01 , godz. 20:00 Kategoria: Inne
Klubowicze,

1 czerwca 2019 r. odbędzie się otwarcie sezonu letniego. Patrząc w kalendarz można dojść do wniosku, że to dość późno, ale pogoda za oknem zmienia nieco odbiór sytuacji.

Skoro Klubowicze z pewnością szturmem ruszą w skały wykonywać zadania statutowe Klubu, chcemy się z Wami spotkać wieczorem „pod wiatką”.

Najpierw jednak rano Klub organizuje imprezę biegową, w której warto wystartować, nieco się rozgrzać a później powspinać się w skałach.

Bardzo zależy nam na przeprowadzeniu lekkich prac porządkowych w Skałach Rzędkowickich i na Górze Kołoczek. Chcieliśmy przeprowadzić akcję w ten sposób, że o godzinie 16.30-17.00 (pod Garażem Rzędkowickim i drogą Filar Kutafona, skała Głowa Cukru) rozdamy chętnym worki na śmieci z prośba o zabranie ich ze skał i zebranie po drodze na dół tylu odpadków, ile się tylko da. Worki zostawiacie na dole, na parkingach. Dodatkowo, jeżeli natkniecie się na powycinane krzaki, poprzerzucajcie badyle na kupki, pozabierajcie je spod skał i ze ścieżek.

Wieczorem – o godz. 20.00 widzimy się pod wiatką. Klub zapewni startową pulę jedzenia i picia. Mimo to zabierzcie ze sobą to, co chcielibyście spożyć. W programie ognisko, trochę mało poważnych konkursów z upominkami, pogaduchy.

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na FB
.
Dodano: 2019-05-17 (Cinek)

Dyskusja o tym artykule liczy dopiero 1 post. Zobacz ją na forum.