Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kursy wspinaczkowe KWW

Klubowy Kurs Wspinaczki Skalnej KW Warszawa
Kurs 4 segmentowy - cena kursu 1200 zł - 2200 zł.
Podstawowy kurs wspinaczki skalnej
6 dni w skałach - cena kursu 1200 zł.
Kurs Taternicki
14 dni w Tatrach - cena kursu 3000 zł.
Kurs zimowej turystyki wysokogórskiej
4 dni w Tatrach - cena kursu 900 zł.

Wszystkie kursy prowadzone są zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Alpinizmu przez licencjonowanych instruktorów PZA o bogatym doświadczeniu szkoleniowym i wspinaczkowym. Ceny kursów nie obejmują kosztów dojazdu, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Ewentualne pytania dotyczące kursów oraz dostępnych terminów prosimy kierować na adres: kursy@kw.warszawa.pl.

Chcesz się wspinać? Zacznij działać, zapisz się na kurs i spełniaj marzenia z KW Warszawa. Z nami warto!

Współpraca ze szkołami wspinaczkowymi:

Klub Wysokogórski Warszawa poleca Wam kursy z współpracującymi z nami szkołami wspinaczkowymi z niebagatelną zniżką 10% (konieczne opłacone składki). Listę polecanych szkół wspinaczkowych znajdziecie tutaj.

Szkolenie jest prowadzone na najwyższym poziomie, przez instruktorów posiadających konkretne i wybitne osiągnięcia górskie. Chcemy aby uczyli Was najlepsi i abyście mogli mieć do nich całkowite zaufanie, które we wspinaniu jest jednym z najbardziej niezbędnych składników. Jako członkowie naszego klubu będziecie w nich mile widziani, bo w każdej z nich znajdziecie swoich klubowych kolegów. Udanej przygody!

Doszkalanie na obozach klubowych:

Podczas trwania obozów letnich i zimowych jest możliwość doszkalania się pod okiem doświadczonych instruktorów. Jest to bardzo dobry sposób na zdobycie niezbędnych umiejętności do poruszania się po górach lub pogłębienie posiadanej już wiedzy. Informacje o możliwości skorzystania z takiego szkolenia znajdziecie każdorazowo w informacji obozowej.