Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kursy wspinaczkowe KWW

Klubowe kursy wspinaczkowe to najlepsza jakość na naszym rynku i świetny sposób na nawiązanie znajomości z innymi klubowiczami. Celem naszych kursów jest wykształcić Was na samodzielnych, odpowiedzialnych wspinaczy, dlatego poświęcamy dużo więcej uwagi niż inni na kwestie bezpieczeństwa, asekuracji, odpowiedzialności za partnerów. Nasze kursy często trwają dłużej, ponieważ zawierają rozszerzony program zajęć. Szkolić Was będą najlepsi klubowi instruktorzy jak Andrzej Dutkiewicz "Duduś" (legenda polskiego taternictwa, pierwszy polski zdobywca Piku Pobiedy i autor ogromnej ilości przejść w Alpach i Tatrach), Arkadiusz Kubicki "Ryba" (partner Dudusia, autor doskonałych przejść w Alpach i Tatrach), Grzegorz Mróz (uczestnik wielu wypraw i autor dużej ilości przejść tatrzańskich) a waszymi wykładowcami będą tak znane postaci jak Kinga Baranowska, Alicja i Artur Paszczak, Zbigniew Skierski i wiele innych znanych postaci polskiego wspinania.
ZAPRASZAMY!
 
Klubowy Kurs Wspinaczki Skalnej KW Warszawa
Kurs 4 segmentowy - cena kursu 1200 zł - 2200 zł.
Podstawowy kurs wspinaczki skalnej
6 dni w skałach - cena kursu 1200 zł.
Kurs Taternicki
14 dni w Tatrach - cena kursu 3000 zł.
Kurs zimowej turystyki wysokogórskiej
4 dni w Tatrach - cena kursu 900 zł.

Wszystkie kursy prowadzone są zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Alpinizmu przez licencjonowanych instruktorów PZA o bogatym doświadczeniu szkoleniowym i wspinaczkowym. Ceny kursów nie obejmują kosztów dojazdu, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Ewentualne pytania dotyczące kursów oraz dostępnych terminów prosimy kierować na adres: [email protected].

Chcesz się wspinać? Zacznij działać, zapisz się na kurs i spełniaj marzenia z KW Warszawa. Z nami warto!

Współpraca ze szkołami wspinaczkowymi:

Klub Wysokogórski Warszawa poleca Wam kursy z współpracującymi z nami szkołami wspinaczkowymi z niebagatelną zniżką 10% (konieczne opłacone składki). Listę polecanych szkół wspinaczkowych znajdziecie tutaj.

Szkolenie jest prowadzone na najwyższym poziomie, przez instruktorów posiadających konkretne i wybitne osiągnięcia górskie. Chcemy aby uczyli Was najlepsi i abyście mogli mieć do nich całkowite zaufanie, które we wspinaniu jest jednym z najbardziej niezbędnych składników. Jako członkowie naszego klubu będziecie w nich mile widziani, bo w każdej z nich znajdziecie swoich klubowych kolegów. Udanej przygody!

Doszkalanie na obozach klubowych:

Podczas trwania obozów letnich i zimowych jest możliwość doszkalania się pod okiem doświadczonych instruktorów. Jest to bardzo dobry sposób na zdobycie niezbędnych umiejętności do poruszania się po górach lub pogłębienie posiadanej już wiedzy. Informacje o możliwości skorzystania z takiego szkolenia znajdziecie każdorazowo w informacji obozowej. Obozy klubowe są tez świetnym sposobem na poznanie klubowego środowiska, integrację, nawiązanie nowych przyjaźni.Wielu klubowiczów właśnie na obozach stawiało swoje pierwsze kroki i tam też powstawały długoletnie wspinaczkowe zespoły.