KWW,
26.03.2010 11:55
znacie kontakt do kogoś kto naprawi zerwane cięgła w friendzie
z góry dzięki za namiar
adam
KWW
26.03.2010 11:55 |
KWW,
26.03.2010 11:55
znacie kontakt do kogoś kto naprawi zerwane cięgła w friendzie
z góry dzięki za namiar adam |
|
|
|
dr
26.03.2010 12:07 |
dr,
26.03.2010 12:07
jakie friendy? jakie zerwanie?
masz fotkę? poz_dr |
|
|
|
Robert Burak
(Gość)
28.03.2010 10:41 |
Robert Burak,
(Gość),
28.03.2010 10:41
szukaj kontaktu na Piotra Włodarczyka alians Włodar.....on bardzo dobrze robi mechaniki.
pozdro-K |
|
|
|
KWW
30.03.2010 11:54 |
KWW,
30.03.2010 11:54
chodzi o 4 flex rock empire
z krzywek są wyrwane cięgła trzeba wszystkie cięgła nowe wstawić frienda znalazłem na małym kiezmarskim w szczelinie, nie mam pojęcia kto mu to zrobił ani jak :-) dzięki |
|
|
|
|
31.03.2010 09:02 |
Kajman,
31.03.2010 09:02
A kto wymienia wszyte tasiemki we friendach, camalotach itp. (zgodnie z kolorami)?
|
|
|
|
|
31.03.2010 10:56 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
31.03.2010 10:56
Adam nie wiem czy Ci się to opłaci...
Kajman, chyba u Nabrdalika można taśmy wszyć. |
|
|
|
dr
31.03.2010 11:13 |
dr,
31.03.2010 11:13
Adam - jak pisze Kierzu koszt tego u fachmana może byc wysoki, ewentyalnie trzeba sie będzie nachodic żeby znaleźc sprytnego co zechce się bawić
mozesz się pobawić samemu - ale żeby nie jesbac sie z tym połączeniem - najprościej będzie wymienić zestaw (druty+linka stalowa) na cienki repik (może byc to taki kewlarek jakiego używają glajciarze w swoich skrzydłach) - do tego tylko na trzpieniu nalezy dorobic pierścień-ogranicznik i będzie hulać; Kajman - Nabrdal wymieni, ale nie widomo czy będzie miał na stanie wszystkie pasujące Ci odcienie; poz_dr |
|
|
|
KWW
20.04.2010 10:55 |
KWW,
20.04.2010 10:55
friend naprawiony
ponieważ Włodar, który go robił, a który robi tez raki i czekany sam nie chce się reklamować, a mi było ciężko Go znależć podaję wychodząc przed szereg, kontakt, może komuś przyda się w potrzebie Włodar, Piotr Włodarczyk, 605 651 609 |
|
|