Jacek Kierzkowski, (Gość), 22.04.2010 21:06 Ktoś chętny by podziubać jeszcze w zimowej oprawie? Start w sobotę z Milanówka lub Wawy. Cel: Słowacja; Dol. Mięguszowiecka, Skalnata, Wielicka lub co nam wpadnie do głowy. 3 miejsca w gablocie. Powrót najchętniej po 4-5 dniach. Czekam na chętnych na tym forum lub via mail.
Dane w profilu.