Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Elbrus 2010 - zbieram skład
Piotr Kuczek, (Gość), 28.04.2010 21:48 w kupie siła
termin i reszta do ustalenia
Katarzyna Dolińska, (Gość), 28.04.2010 22:23 hehe
z godz temu dostałam propozycję na grudzień
czy to aby nie ten sam pomysł? ;)

a elbrus marzy mi się od dawna..
podaj chociaz orientacyjny termin.
Piotr Kuczek, (Gość), 29.04.2010 23:21 wolne mam od początku lipca do końca września więc terminowo jestem raczej plastyczny
odezwij się na priv, pzdr