Krzysztof Paweł Nowacki
(Gość)
27.04.2010 14:42
|
Krzysztof Paweł Nowacki,
(Gość),
27.04.2010 14:42
Horia Colibasanu na swojej stronie podał info o zdobyciu szczytu, warunki były korzystne i zespół miał udane wejście. Gratulacje dla Kingi , Piotra (za koronę) i całego zespołu.
Jak coś więcej wiadomo to dajcie znać.
|
|
|
Joanna Cybulska
(Gość)
27.04.2010 14:52
|
Joanna Cybulska,
(Gość),
27.04.2010 14:52
I Miss Oh podobno też - wyprzedziła więc Edurne...
|
|
|
paszcz
27.04.2010 15:35
|
paszcz,
27.04.2010 15:35
Super Kinga!!!!!
Super Pusty!!! A więc ma wreszcie Koronę!
GRATULACJE!
a Miss Oh to dość szemrane miała te swoje wejścia
|
|
|
Michał Matląg
(Gość)
27.04.2010 16:01
|
Michał Matląg,
(Gość),
27.04.2010 16:01
Na stronie Petera Hamora jest info, że Kinga też zdobyła szczyt
|
|
|
Icefall
27.04.2010 17:14
|
Icefall,
27.04.2010 17:14
Kinga!!! Pusty!!!!
GRATULACJE!!!!
Hura! :)
|
|
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
27.04.2010 17:34
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
27.04.2010 17:34
Brawo! Gratulacje dla wszystkich! Pustelnik wzuł wreszcie Koronę a Kinga zdobyła kolejny ośmiotysięcznik! Wspaniale!
|
|
|
Yaro
(Członek ŚP)
27.04.2010 18:25
|
Yaro,
(Członek ŚP),
27.04.2010 18:25
Wielkie Gratulacje!!!!!!!
Dla Kingi, Piotra i całego zespołu.
##SUPERRRRRRRR##
|
|
|
Tomasz Wysocki
(Gość)
27.04.2010 18:25
|
Tomasz Wysocki,
(Gość),
27.04.2010 18:25
Brawo dla calego skladu !
|
|
|
Łukasz Supergan
(Gość)
27.04.2010 18:55
|
Łukasz Supergan,
(Gość),
27.04.2010 18:55
KWW... i nie ma bolca :)
Gratulacje!
|
|
|
Dominik Cysewski
27.04.2010 19:35
|
Dominik Cysewski,
27.04.2010 19:35
Noooo super!!!!:)
Wielkie gratulacje Kingo!
Brawa dla (wreszcie) Koronnego Pustelnika!!!!
|
|
|
Łukasz Komorowski
(Gość)
27.04.2010 21:25
|
Łukasz Komorowski,
(Gość),
27.04.2010 21:25
tudzież "koronowanego" ;)
|
|
|
Dominik Cysewski
27.04.2010 23:56
|
Dominik Cysewski,
27.04.2010 23:56
;)
|
|
|
Piotr Czarnecki
(Gość)
28.04.2010 08:11
|
Piotr Czarnecki,
(Gość),
28.04.2010 08:11
wielkie gratulacje!!!!! dla wszystkich
|
|
|
Icefall
28.04.2010 14:06
|
Icefall,
28.04.2010 14:06
Według strony Petera Hamora Pustelnik i Hamor są już w obozie drugim: "28. 4. 2010 Práve mi prišla sms od Petra. Sú s Piotrom v C2 a obaja sú OK.". Nie ma tam na razie informacji o Kindze, ale wg MountEverest.net wczoraj była już w C4.
|
|
|
Marcin Miotk
28.04.2010 22:47
|
Marcin Miotk,
28.04.2010 22:47
Kinga dotarła do Camp 1.
|
|
|
anglik
29.04.2010 13:21
|
anglik,
29.04.2010 13:21
Gratulacje , super !!!
|
|
|