Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Annapurna
Krzysztof Paweł Nowacki, (Gość), 27.04.2010 14:42 Horia Colibasanu na swojej stronie podał info o zdobyciu szczytu, warunki były korzystne i zespół miał udane wejście. Gratulacje dla Kingi , Piotra (za koronę) i całego zespołu.
Jak coś więcej wiadomo to dajcie znać.
Joanna Cybulska, (Gość), 27.04.2010 14:52 I Miss Oh podobno też - wyprzedziła więc Edurne...
paszcz, 27.04.2010 15:35 Super Kinga!!!!!
Super Pusty!!! A więc ma wreszcie Koronę!

GRATULACJE!


a Miss Oh to dość szemrane miała te swoje wejścia
Michał Matląg, (Gość), 27.04.2010 16:01 Na stronie Petera Hamora jest info, że Kinga też zdobyła szczyt
Icefall, 27.04.2010 17:14 Kinga!!! Pusty!!!!

GRATULACJE!!!!

Hura! :)
Jacek Kierzkowski, (Gość), 27.04.2010 17:34 Brawo! Gratulacje dla wszystkich! Pustelnik wzuł wreszcie Koronę a Kinga zdobyła kolejny ośmiotysięcznik! Wspaniale!
Yaro, (Członek ŚP), 27.04.2010 18:25 Wielkie Gratulacje!!!!!!!

Dla Kingi, Piotra i całego zespołu.

##SUPERRRRRRRR##
Tomasz Wysocki, (Gość), 27.04.2010 18:25 Brawo dla calego skladu !
Łukasz Supergan, (Gość), 27.04.2010 18:55 KWW... i nie ma bolca :)
Gratulacje!
Dominik Cysewski, 27.04.2010 19:35 Noooo super!!!!:)
Wielkie gratulacje Kingo!
Brawa dla (wreszcie) Koronnego Pustelnika!!!!
Łukasz Komorowski, (Gość), 27.04.2010 21:25 tudzież "koronowanego" ;)
Dominik Cysewski, 27.04.2010 23:56 ;)
Piotr Czarnecki, (Gość), 28.04.2010 08:11 wielkie gratulacje!!!!! dla wszystkich
Icefall, 28.04.2010 14:06 Według strony Petera Hamora Pustelnik i Hamor są już w obozie drugim: "28. 4. 2010 Práve mi prišla sms od Petra. Sú s Piotrom v C2 a obaja sú OK.". Nie ma tam na razie informacji o Kindze, ale wg MountEverest.net wczoraj była już w C4.
Marcin Miotk, 28.04.2010 22:47 Kinga dotarła do Camp 1.
anglik, 29.04.2010 13:21 Gratulacje , super !!!