Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


foty wydruk
Jacek Kierzkowski, (Gość), 26.04.2010 18:30 Czy znacie jakiś lab gdzie można za przyzwoitą cenę wydrukować zdjęcia w dużym formacie, powiedzmy takim do A2? Ostatnio byłem w jakimś Kodaka ale miła pani powiedziała 100zł za szt. A2... Potem rzekła, że są laby gdzie robią i za 10zł ale nie pamięta adresów...
dr, 26.04.2010 19:28 jejku Kierzu - taka ładna, że aż A2 potrzebne?

poz_dr
Jacek Kierzkowski, (Gość), 26.04.2010 19:41 przepiękna Doktoru!
Łukasz Komorowski, (Gość), 26.04.2010 19:48 http://www.ekspresowa-drukarnia.pl/ - ostatnio drukowałem tu plakaty. za 20 szt. wzięli 250 zł.
Jacek Kierzkowski, (Gość), 26.04.2010 20:38 Łukasz, dzięki za namiary!