|
26.04.2010 18:30 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
26.04.2010 18:30
Czy znacie jakiś lab gdzie można za przyzwoitą cenę wydrukować zdjęcia w dużym formacie, powiedzmy takim do A2? Ostatnio byłem w jakimś Kodaka ale miła pani powiedziała 100zł za szt. A2... Potem rzekła, że są laby gdzie robią i za 10zł ale nie pamięta adresów...
|
|
|
|
dr
26.04.2010 19:28 |
dr,
26.04.2010 19:28
jejku Kierzu - taka ładna, że aż A2 potrzebne?
poz_dr |
|
|
|
|
26.04.2010 19:41 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
26.04.2010 19:41
przepiękna Doktoru!
|
|
|
|
Łukasz Komorowski
(Gość)
26.04.2010 19:48 |
Łukasz Komorowski,
(Gość),
26.04.2010 19:48
http://www.ekspresowa-drukarnia.pl/ - ostatnio drukowałem tu plakaty. za 20 szt. wzięli 250 zł.
|
|
|
|
|
26.04.2010 20:38 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
26.04.2010 20:38
Łukasz, dzięki za namiary!
|
|
|