Cinek
29.05.2022 18:16
|
Cinek,
29.05.2022 18:16
Zapraszamy do dyskusji nt. strony Mamy nowe władze!
Link do strony: https://kw.warszawa.pl/mamy-nowe-wladze
|
Cinek
29.05.2022 18:22
|
Cinek,
29.05.2022 18:22
Gratulacje dla nowo wybranych.
Siekierze i Paszczowi dziękuję za wiele lat pracy w Zarządzie, mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach.
|
paszcz
05.06.2022 11:23
|
paszcz,
05.06.2022 11:23
Życzę wszystkiego dobrego i wielu górskich i organizacyjnych sukcesów całemu nowemu zarządowi, a prezesowi w szczególności. Mam wielką nadzieję, że nowi ludzie tchną nowego ducha i poprowadzą klub do dalszego rozwoju, nowych imprez i wielu wspinaczkowych osiągnięć. Trzymajcie się i oby nie zabrakło Wam energii do realizacji pomysłów, których na pewno Wam nie zabraknie.
|