Michael DeLaRue,
(Gość),
05.03.2010 21:52
Warthogi przyjechali ze Szkocji. 41 sztuk jest jeszcze do oddawania.
Proszę o zgłoszenia do jutro rano jeśli chcesz na obozie i nie pisalem
o Tobie na dolę. Resztę oddamy na scianie we wtorek 16/23 i 30 marca.
Potem lista rezerwowa (6/12 kwietnia) i potem ktokolwiek.
Koncową cenę ustali Artur, ale mnie wiecej
Cena warthog £20; Znizka 15%; transport £12 ; kurs NBP 4.2973 czyli;
koszt warthog == ( (20 - 15%) + 12 / 50 ) * 4.2973 = 74.09 PLN
Gdyby nie chcesz odebrac prosze umowic się jak najszybciej z osobą z
listy rezerwowej.
W razie uwag mój numer komórkowy jest w moim profilu.
Juz mają:
Lola 2
Szymek [ Andrzej Szymański ] 3
Michael 4
do oddawania na obozie:
Klimas 4
lista do oddawania:
Darek 2
Piotr Wolski 4
Pastor 2 sztuki
dr [ Paweł Olendzki ] 2
Molfix [ Tomasz Molga ] 4
Alek Barszczewski 5
Myszowaty / Artu 2
alpejczyk [ Albert Niedzwiecki ] 3
lola [ Karolina Kapera ] 2
pola 4
gracka 2
kdolinska 2
GG [ Grzegorz Głazek ] 2
lista rezerwowa:
Skalnypirat 4
eLoE 4
