Jacek Kierzkowski,
(Gość),
30.03.2010 20:35
Witam!
Wybieram się w Tatry (Monte Oko, Słowacja) w czwartek o świcie lub wieczorem. Mam 3 miejsca w aucie. Start z Milanówka ale mogę ewentualnie podklepać do Stolycy. Szukam partnera. Powrót 8 kwietnia na wieczór.
Cele w zależności od warunków (ale spod znaku dziaby i raka do VI no chyba że lampa będzie i słowackie południowe ściany - biorę mientki oboof), a zapowiadają:
[url]http://www.weatheronline.pl/weather/maps/city?PLZ=_____&PLZN=_____&LANG=pl&CEL=C&SI=kph&CONT=plpl&LAND=PL®ION=0001&WMO=12650&LEVEL=52&R=0&NOREGION=0[/url]
cell: 609 667 863 do 23:00
