Edward Wojtaszek,
(Gość),
16.04.2010 07:17
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć:
Chciałem, tak jak w zeszłym roku, wpłacić 1% dla rodziny Piotrka Morawskiego. Czy wystarczy - tak jak wtedy - wpisać Fundację Kukuczki oraz cel wpłaty: Fundusz Berbeki - Piotr Morawski"?
ew
