Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


1%
Edward Wojtaszek, (Gość), 16.04.2010 07:17 Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć:
Chciałem, tak jak w zeszłym roku, wpłacić 1% dla rodziny Piotrka Morawskiego. Czy wystarczy - tak jak wtedy - wpisać Fundację Kukuczki oraz cel wpłaty: Fundusz Berbeki - Piotr Morawski"?
ew
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 16.04.2010 08:13 tak
Edward Wojtaszek, (Gość), 16.04.2010 08:52 dziękuję