Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Szkoła wspinania Pastora "Wniebowzięci"
Pastor, 01.05.2010 12:12 Dwa-Zero_Dziesięć, nadeszła pora
Otworzyć szkołę wspinania Pastora
Wszyscy chętni zostaną przyjęci
zwać się ona będzie „Wniebowzięci”
Do mamy wrócicie zdrowi i cali
W niebie znam kilku mocnych ziomali
Kontakt mam z nimi telepatyczny
W pewnych przypadkach somnAmbuliczny
Mimo protekcji nadprzyrodzonej
- Jak robić wpinki w ekspresy w pionie.
- Jak stany zakładać max- atomowe
- Angielskie, nastawne i kierunkowe
- Jak złoić w dzień jeden wyciągów wiele
- Zjechać i spalić fajkowe ziele.
Nauczy Cię Pastor - apostoł Coachingu
Dzień każdy zaczyna wróżeniem z I Chingu
Demiurg feedbacku pozytywnego
Kreator twojego silnego Ego.
Dowiesz się dużo o Kriszna Planetach
Kwiato i Stefan wiedzą co cię czeka ;)
Jak przed twym wspinem rozkminić pogodę,
Feng shui mega skuteczną metodę -
Poznasz: Chi –Sue też elementy -
Bez kitu będziesz tym Wniebowzięty.
By to osiągnąć ciężka robota
Cię czeka jakbyś pracował w dokach.
Nie będzie fejsbuka, czytania blogów,
Bo nie jest to szkoła wspinania w połogu.
Campus, żelazo, drabina Bachara
Dieta, buldery, ogromna wiara -
Do cyfry wyśnionej jak BASE skok z El Capa
Prowadzić cię będzie tortur tych mapa.
Lecz wspomnij amigo trzy mega słowa
Jak mawiał Budda: celem jest droga.
Adam Latusek, (Gość), 01.05.2010 19:14 Ryć ze śmiechu przestać nie mogę
Lewym policzkiem wycieram podłogę :)

Gud tu c ya bak in szejp ,man:)

Ja się zapisuje!
Joanna Cybulska, (Gość), 02.05.2010 07:00 Jestem wniebowzięta:-)
Wojciech Grochowski, 03.05.2010 00:31 Gdzie będziesz nauczał, o nowy, proroku? ;)
Pastor, 03.05.2010 13:53 W Rzędkach, Skalny Pirat - kurs w czerwcu zbieram ekipę, raczej po 20stym