Grisza
14.04.2010 11:37
|
Grisza,
14.04.2010 11:37
Czy ktoś posiada przewodniki po ww rejonach i byłby skłonny użyczyć?
PS. Jaką trasę polecalibyście na dojazd do Mello/Masino (najchętniej z ominięciem Austrii)
Pozdrawiam
|
paszcz
14.04.2010 15:43
|
paszcz,
14.04.2010 15:43
optymalny jest chyba dojazd przez Szwajcarię "od góry", ale wtedy jedzie się przez Austrię. Generalnie raczej trudno Austrię ominąć.
|
Mikołaj Hotówko
(Gość)
14.04.2010 16:49
|
Mikołaj Hotówko,
(Gość),
14.04.2010 16:49
Grześ, mam niemieckie wydanie 'Solo Granito' wydawnictwa VersanteSud i chętnie użyczę, Mikołaj
|
Grisza
14.04.2010 18:48
|
Grisza,
14.04.2010 18:48
@Mikołaj - dzięki, złapiemy się jakoś na okoloczność pobrania przewodnika
@Paszczu - do Masino/Mello od góry czyli jak w Bergell ? - przez Zernez i St Moritz a potem Chiavenna itp? Zastanawiałem się czy jechał ktoś przez Bregenz a potem autobanem szwajcarskim nr 13 z północy na południe aż do Splugen i odbijałna Splugenpass - droga wygląda z mapy na dającą radę ale czy ktoś ma szczegóły + czy przejście na Splugenpass jest otwarte nocą bo słyszałem że zamknięte od 23 do 6 rano.
Pozdr
|