BożenkaBeBe,
(Członek ŚP),
16.04.2010 12:44
Hej
Jedziemy w ten weekend do Rzędek i mamy wolne miejsce w samochodzie. Ktoś zainteresowany?
Pozdrawiam
Bożena
