Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


do admina
PiotrN, 12.04.2010 08:28 Dlaczego na stronie głównej KWW nie ma odznaczonej żałoby?
Tomasz Czopowicz, (Gość), 13.04.2010 13:07 podbijam pytanie
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 13.04.2010 13:14 otwórz sobie stronę w IE, to będzie żałoba
w firefoxie nie wchodzi
paszcz, 13.04.2010 15:10 Ola,
to może spróbujcie dac czarny pasek?
Grzegorz Bednarczyk, (Gość), 13.04.2010 16:03 To może tak :

[URL]http://wordpress.praktycznie.net/jak-zmienic-strone-na-czarno-biala-kolor-zalobny[/URL]

Swojego czasu Czyżu dal mi dostęp do serwera ale nie używałem i zagubiłem. Jak dostanę to mogę podziałać - choć pewnie mamy bardziej doświadczonych www kolegów.
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 13.04.2010 16:05 Myślę, że Andrzej, który się tym zajmuje za Czyża, też zna ten sposób. A serwer się w międzyczasie zmienił i już nie jest tak łatwo. Cierpliwości.
Grzegorz Bednarczyk, (Gość), 14.04.2010 09:11 Teraz w firefox mam pół na pół, więc idzie w dobrą stronę. Nikogo nie pospieszam wiem jak jest.

Mówimy o Andrzeju Chmielarskim?
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 14.04.2010 09:26 Wczoraj o 23:20 jeszcze wszystko było czarno-białe...

Tak.
Grzegorz Bednarczyk, (Gość), 14.04.2010 11:54 upgrade Adobe FP i mam B&W
Marta Wawro, (Gość), 14.04.2010 12:59 Czary mary.
Używam Chrome. U mnie tylko niektóre ilu były cz-b. Zalogowałam się, żeby o tym powiedzieć i nagle wszystko jest w szarościach.

Wniosek: dla niezalogowanych nadal nie ma cz-b.
Maciej Ostrowski, (Gość), 14.04.2010 13:03 czy to takie istotne? zawsze myślałem że żałoba to stan ducha, a nie czarny pasek na stronie...

pozdrawiam
Grzegorz Bednarczyk, (Gość), 15.04.2010 08:32 Wątek raczej techniczny a nie o żałobie - przynajmniej mi się tak wydawało. Jest to jedyna "tutaj słowo niezbyt stosowne w obecnej sytuacji" żeby wypracować odpowiednie procedury - jak w przypadku konstytucji.