|
12.04.2010 08:28 |
PiotrN,
12.04.2010 08:28
Dlaczego na stronie głównej KWW nie ma odznaczonej żałoby?
|
|
|
|
Tomasz Czopowicz
(Gość)
13.04.2010 13:07 |
Tomasz Czopowicz,
(Gość),
13.04.2010 13:07
podbijam pytanie
|
|
|
|
Aleksandra Ogłoza
(Gość)
13.04.2010 13:14 |
Aleksandra Ogłoza,
(Gość),
13.04.2010 13:14
otwórz sobie stronę w IE, to będzie żałoba
w firefoxie nie wchodzi |
|
|
|
|
13.04.2010 15:10 |
paszcz,
13.04.2010 15:10
Ola,
to może spróbujcie dac czarny pasek? |
|
|
|
Grzegorz Bednarczyk
(Gość)
13.04.2010 16:03 |
Grzegorz Bednarczyk,
(Gość),
13.04.2010 16:03
To może tak :
[URL]http://wordpress.praktycznie.net/jak-zmienic-strone-na-czarno-biala-kolor-zalobny[/URL] Swojego czasu Czyżu dal mi dostęp do serwera ale nie używałem i zagubiłem. Jak dostanę to mogę podziałać - choć pewnie mamy bardziej doświadczonych www kolegów. |
|
|
|
Aleksandra Ogłoza
(Gość)
13.04.2010 16:05 |
Aleksandra Ogłoza,
(Gość),
13.04.2010 16:05
Myślę, że Andrzej, który się tym zajmuje za Czyża, też zna ten sposób. A serwer się w międzyczasie zmienił i już nie jest tak łatwo. Cierpliwości.
|
|
|
|
Grzegorz Bednarczyk
(Gość)
14.04.2010 09:11 |
Grzegorz Bednarczyk,
(Gość),
14.04.2010 09:11
Teraz w firefox mam pół na pół, więc idzie w dobrą stronę. Nikogo nie pospieszam wiem jak jest.
Mówimy o Andrzeju Chmielarskim? |
|
|
|
Aleksandra Ogłoza
(Gość)
14.04.2010 09:26 |
Aleksandra Ogłoza,
(Gość),
14.04.2010 09:26
Wczoraj o 23:20 jeszcze wszystko było czarno-białe...
Tak. |
|
|
|
Grzegorz Bednarczyk
(Gość)
14.04.2010 11:54 |
Grzegorz Bednarczyk,
(Gość),
14.04.2010 11:54
upgrade Adobe FP i mam B&W
|
|
|
|
Marta Wawro
(Gość)
14.04.2010 12:59 |
Marta Wawro,
(Gość),
14.04.2010 12:59
Czary mary.
Używam Chrome. U mnie tylko niektóre ilu były cz-b. Zalogowałam się, żeby o tym powiedzieć i nagle wszystko jest w szarościach. Wniosek: dla niezalogowanych nadal nie ma cz-b. |
|
|
|
|
14.04.2010 13:03 |
Maciej Ostrowski,
(Gość),
14.04.2010 13:03
czy to takie istotne? zawsze myślałem że żałoba to stan ducha, a nie czarny pasek na stronie...
pozdrawiam |
|
|
|
Grzegorz Bednarczyk
(Gość)
15.04.2010 08:32 |
Grzegorz Bednarczyk,
(Gość),
15.04.2010 08:32
Wątek raczej techniczny a nie o żałobie - przynajmniej mi się tak wydawało. Jest to jedyna "tutaj słowo niezbyt stosowne w obecnej sytuacji" żeby wypracować odpowiednie procedury - jak w przypadku konstytucji.
|
|
|