Jacek Czajka,
(Gość),
13.04.2010 20:11
Witam!
Wybiera się ktoś z młodzieżą? :)
Mam córę - 16 lat (po kursie wspinaczkowym), która trochę się już ze mną nudzi i chętnie powspinałaby się z rówieśnikami.
Pozdrawiam, Jacek
