Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Rozpoczęcie sezonu 15-16.05.2010
Jacek Czajka, (Gość), 13.04.2010 20:11 Witam!

Wybiera się ktoś z młodzieżą? :)
Mam córę - 16 lat (po kursie wspinaczkowym), która trochę się już ze mną nudzi i chętnie powspinałaby się z rówieśnikami.

Pozdrawiam, Jacek
dr, 13.04.2010 21:03 z młodzieży to Starosta ma być...nie wiem tylko z kim się wybiera;

poz_dr
Artur Bukowski, (Gość), 15.04.2010 21:25 Ano wybiera :-)
Pisz na priva.

Pozdrawiam, Artur