Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Miejsca w Tatry 31.03 (środa)
Klimas, 30.03.2010 14:21 Jak w temacie, wyjazd rano.
Kontakt 697 605 234
Jacek Kierzkowski, (Gość), 30.03.2010 16:23 Klimas to w końcu jedziesz? O co kaman??? Ja chcę jechać w piątek lub w czwartek z wieczora.
Maciej Ostrowski, (Gość), 30.03.2010 17:09 no właśnie, ja też chcę jechać w czwartek wieczorem. o co kaman? ;)
Klimas, 31.03.2010 13:15 No i tyle wyszło, gorączka i aspiryna