Tomasz Czopowicz,
(Gość),
28.04.2010 14:15
CZołem
na wspinaniu.pl pojawiła się ankieta "Wspinacze a ochrona przyrody w TPN". Jeśli ma to ułatwić w przyszłości dialog z parkiem to warto chyba poświęcić parę minut i wypełnić.
Pozdr
