Przemysław Bucharowski,
(Gość),
26.04.2010 12:57
Witam,
W piątek 30 kwietnia będę wracał do Polski samochodem z Alicante, mam wolne miejsca.
Jeśli znacie kogoś, kto potrzebuje transportu w zamian za udział w kosztach paliwa, to poproszę o kontakt (namiary w profilu).
p
