Przemysław Bucharowski, (Gość), 26.04.2010 12:57 Witam,

W piątek 30 kwietnia będę wracał do Polski samochodem z Alicante, mam wolne miejsca.

Jeśli znacie kogoś, kto potrzebuje transportu w zamian za udział w kosztach paliwa, to poproszę o kontakt (namiary w profilu).

p