Tomasz Wysocki,
(Gość),
24.04.2010 21:51
hm, ciekawie ten Fanatic wyglada, swietnie opinie, swietna cena, w 8a z transportem free widze 399zl, moze jakas znizke uda sie wycyganic jak zwykle. model KIO rowniez ciekawy, ciut lepsze parametry techniczne, ale to juz 10,2mm i trzeba dolozyc ponad 100zl.
mammut - chyba dla mnie bez sensu - tez to bedzie moj pierwszy dynamik. niskie modele mammuta mnie nie interesuja, a wysokie to koszt 2x fanatic.
zastanawia mnie tak wysoka sila graniczna w mammutach, eternity/galaxy/flesh/supersafe wszedzie ow sila oscyluje a czesto przekracza 9kN. w fanatic'u widze 8,4 w KIO 8, przy bardzo sensownej liczbe rwan na poziomie 10 w przypadku fanatica i 9 w KIO.
hm
