Marek Grądzki
(Gość)
26.03.2010 23:59 |
Marek Grądzki,
(Gość),
26.03.2010 23:59
Jutro z rana ruszam na wycieczkę w dalekie kraje. Wracam za dwa miesiące z nadzieją, że klub rozrośnie się co najmniej kilkukrotnie. Życzę Wam wszystkim udanej wiosny w skałach i fajowej imprezy na rozpoczęcie sezonu. Wychylcie tam najdrożsi kielonek za moich współtowarzyszy zabawy i za mnie. Do zobaczenia :)
|
|
|
|
|
27.03.2010 00:29 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
27.03.2010 00:29
Hugonie, życzę Ci i Twoim współtowarzyszom udanego tripa. Wracaj z nową drogą i wizją na kolejne w rejonie! A co do wychylenia kielonka, to już dziś piję Twoje zdrowie, Przyjacielu! (czym toasta wznoszę nie powiem bo są Zgredowie, którzy mogą dolać 'taniego bimbru' swych teorii kulturoznawczych do życzeń,hehe...) Wystrzegaj się tam w dziczy, dzikich kóz, zaklinaczy węży i nadmiaru 'gorejących krzaków' w formie przypominającej papieroski a raczej cygara, a zamiast jogi porannej naginaj pompki i przysiady!
Bądź zdrów Hugo! |
|
|
|
|
27.03.2010 09:47 |
paszcz,
27.03.2010 09:47
powodzenia kolego! Bądź czujny i niech ci fortuma sprzyja.
|
|
|
|
Marek Grądzki
(Gość)
28.03.2010 15:32 |
Marek Grądzki,
(Gość),
28.03.2010 15:32
Dzieki chlopaki i pozdrwaiam z Katmanduuuuu :)
|
|
|
|
Dominik Cysewski
28.03.2010 15:45 |
Dominik Cysewski,
28.03.2010 15:45
No to Alleluja i do przodu!!;)
|
|
|