Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Adios amigos!!!
Marek Grądzki, (Gość), 26.03.2010 23:59 Jutro z rana ruszam na wycieczkę w dalekie kraje. Wracam za dwa miesiące z nadzieją, że klub rozrośnie się co najmniej kilkukrotnie. Życzę Wam wszystkim udanej wiosny w skałach i fajowej imprezy na rozpoczęcie sezonu. Wychylcie tam najdrożsi kielonek za moich współtowarzyszy zabawy i za mnie. Do zobaczenia :)
Jacek Kierzkowski, (Gość), 27.03.2010 00:29 Hugonie, życzę Ci i Twoim współtowarzyszom udanego tripa. Wracaj z nową drogą i wizją na kolejne w rejonie! A co do wychylenia kielonka, to już dziś piję Twoje zdrowie, Przyjacielu! (czym toasta wznoszę nie powiem bo są Zgredowie, którzy mogą dolać 'taniego bimbru' swych teorii kulturoznawczych do życzeń,hehe...) Wystrzegaj się tam w dziczy, dzikich kóz, zaklinaczy węży i nadmiaru 'gorejących krzaków' w formie przypominającej papieroski a raczej cygara, a zamiast jogi porannej naginaj pompki i przysiady!
Bądź zdrów Hugo!
paszcz, 27.03.2010 09:47 powodzenia kolego! Bądź czujny i niech ci fortuma sprzyja.
Marek Grądzki, (Gość), 28.03.2010 15:32 Dzieki chlopaki i pozdrwaiam z Katmanduuuuu :)
Dominik Cysewski, 28.03.2010 15:45 No to Alleluja i do przodu!!;)