Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Obite Gwiazdy
Rafał Drogoń, (Gość), 26.04.2010 22:20 Kto obił i oczyścił wschodnią ścianę Spadających Gwiazd?

Gelo to ty?
Grzegorz Mróz, (Gość), 26.04.2010 23:13 A jest jakiś problem?
Wiem kto, nie ja i co z tego.

Grzegorz Mróz, (Gość), 26.04.2010 23:18 Nie tak ważne kto obił ale kto wyczyscił.
Koleś ( Jacek) to istny kombajn do czyszczenia skały. W Mirowie oczyscił do tego stopnia jedna ze skał, że zebrała się z tego przyczepa syfu.
Szukam godnego nastepcy Jacka w gronie KWW
Mała uwaga w rejonie Spadajacych Gwiazd potrzeba nawet 13 ekspresów by wykonać wszystkie wpinki.
Rafał Drogoń, (Gość), 28.04.2010 10:40 Przede wszystkim chciałem podziękować za wykonaną robotę.

Zielska na tych wszystkich półkach musiało być sporo.
Sam kilka raz wyłamywałem badyle z drugiej i trzeciej.
No, ale teraz to tam prawie nie ma ani źdźbła trawy!

Trochę się zdziwiłem, że to prawe stanowisko jest w 10 metrów od końca ściany.
No, ale może to jeszcze nie koniec prac.
Tomasz Czopowicz, (Gość), 28.04.2010 13:51 cześć
które drogi są obite bądź wyczyszczone pod własną?