Rafał Drogoń
(Gość)
26.04.2010 22:20
|
Rafał Drogoń,
(Gość),
26.04.2010 22:20
Kto obił i oczyścił wschodnią ścianę Spadających Gwiazd?
Gelo to ty?
|
Grzegorz Mróz
(Gość)
26.04.2010 23:13
|
Grzegorz Mróz,
(Gość),
26.04.2010 23:13
A jest jakiś problem?
Wiem kto, nie ja i co z tego.
|
Grzegorz Mróz
(Gość)
26.04.2010 23:18
|
Grzegorz Mróz,
(Gość),
26.04.2010 23:18
Nie tak ważne kto obił ale kto wyczyscił.
Koleś ( Jacek) to istny kombajn do czyszczenia skały. W Mirowie oczyscił do tego stopnia jedna ze skał, że zebrała się z tego przyczepa syfu.
Szukam godnego nastepcy Jacka w gronie KWW
Mała uwaga w rejonie Spadajacych Gwiazd potrzeba nawet 13 ekspresów by wykonać wszystkie wpinki.
|
Rafał Drogoń
(Gość)
28.04.2010 10:40
|
Rafał Drogoń,
(Gość),
28.04.2010 10:40
Przede wszystkim chciałem podziękować za wykonaną robotę.
Zielska na tych wszystkich półkach musiało być sporo.
Sam kilka raz wyłamywałem badyle z drugiej i trzeciej.
No, ale teraz to tam prawie nie ma ani źdźbła trawy!
Trochę się zdziwiłem, że to prawe stanowisko jest w 10 metrów od końca ściany.
No, ale może to jeszcze nie koniec prac.
|
Tomasz Czopowicz
(Gość)
28.04.2010 13:51
|
Tomasz Czopowicz,
(Gość),
28.04.2010 13:51
cześć
które drogi są obite bądź wyczyszczone pod własną?
|