Marcin Miotk, 30.04.2010 17:03 Hej,

Poszukuje jakiegos znawce tematu, ktory po kolezensku pomoze nam podczas wyprawy w Karakokorum. Po prostu bedziemy mieli prognozy z Austrii, ktore trzeba bedzie jakos tu na miejscu w Polsce zaanalizowac i doradzic.

Jak kogos nacie dajcie znac na priva( w profilu)

z gory dzieki
Marcin