Maciej Ostrowski
(Gość)
08.04.2010 13:04
|
Maciej Ostrowski,
(Gość),
08.04.2010 13:04
witam,
drodzy klubowicze, jest prośba - wybieram się na przełomie maja i czerwca do tajlandii. niestety - po pierwsze akurat wtedy zaczyna się tam pora deszczowa ;) a po drugie jadę na bardzo krótko ( 8 dni na miejscu ). w związku z tym mam prośbę - jeśli ktoś był i może polecić jakąś miejscówkę - żeby nie było tłumów i żeby drogi były sportowe o trudnościach dla ludzi ( DWS mnie średnio interesuje - na pewno nie na cały wyjazd ) - coś innego niż ton sai, a jeżeli rejon ton sai to co konkretnie?
trochę poszperałem w sieci i efekt jest taki że nie dowiedziałem się żadnych konkretów, a tylko mętlik w głowie sobie zrobiłem.
będę bardzo wdzięczny za pomoc
pozdr,
Maciek
|
paszcz
08.04.2010 21:28
|
paszcz,
08.04.2010 21:28
napisz do tadzia grzegorzewskiego z montano - był 3 czy 4 razy
hej
|
KWW
08.04.2010 22:32
|
KWW,
08.04.2010 22:32
Autor: 167 Maćku, na jesieni Tajlandię i okolice intensywnie zwiedzali Biszon i Buśka - może sprzedadzą jakieś patenty.
|
Kajman
08.04.2010 22:55
|
Kajman,
08.04.2010 22:55
Paszczu, jesteś pewien, że Tadzio był tam w celach wspinaczkowych?
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
09.04.2010 00:38
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
09.04.2010 00:38
hahahahaha!
|
Grzegorz Bednarczyk
(Gość)
09.04.2010 08:28
|
Grzegorz Bednarczyk,
(Gość),
09.04.2010 08:28
12.04 (tak mówi Out of Office Agi) wracają z Tajlandii/Wietnamu Aga/Wojtek R. i parę innych osób z KW. Napisz do niego będziesz miał info z pierwszej ręki ;)
|
Maciej Ostrowski
(Gość)
09.04.2010 12:39
|
Maciej Ostrowski,
(Gość),
09.04.2010 12:39
jadę z dziewczyną więc tym razem pozostaje mi tylko wspinanie ;)
dzięki wszystkim, odezwę się do w/w!
pozdr,
Maciek
|
Jakub Peczsz
(Gość)
10.04.2010 08:47
|
Jakub Peczsz,
(Gość),
10.04.2010 08:47
Pozdro z tajlandii (no prawie, aktualnie w wietnamie).
wbijaj sie do ton sai, kolo krabi. wojt i aga wracaja 12.04, a ja 19.04 wiec wszystkie szczegoly, patenty itp beda juz wkrotce dostepne.
aga ma tez przewodnik, ktory zamierza (chyba) oddac do biblioteczki gch/kww, wiec bedziesz mogl sobie go przejrzec jeszcze przed wyjazdem.
no i pora deszczowa chyba jest lepsza niz sucha, bo nie ma az takich strasznych upalow, a wspinac sie daje po deszczu - skaly b szybko schna
|