Jerzy Rostafiński
(Gość)
20.04.2010 13:28 |
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
20.04.2010 13:28
|
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
20.04.2010 13:29 |
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
20.04.2010 13:29
W ten weekend Karolina Gurba zasiekała Kubankę, a Alek Barszczewski Prostowanie Henia!
My zdołaliśmy zjechać kuluarem Cunningham z Midi i przeżyć zjazd przez lodowiec Bossons w temperaturze dobrze powyżej zera:D pozdrawiamy z Cham! |
|
|
|
Aleksandra Ogłoza
(Gość)
20.04.2010 13:40 |
Aleksandra Ogłoza,
(Gość),
20.04.2010 13:40
Karola, super! :)
|
|
|
|
|
20.04.2010 14:06 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
20.04.2010 14:06
Graty!
Jerzyku, minęlismy się niestety - w Argentiere nie ma zasięgu absolutnie a w schronie hula tylko telefon satelitarny (8 jurków za minutę). Esesmana od was dostałem dopiero w drodze powrotnej... |
|
|
|
|
20.04.2010 15:36 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
20.04.2010 15:36
troszku fotek:
[url]http://picasaweb.google.com/klimas1234/201004Alpy#[/url] |
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
20.04.2010 18:42 |
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
20.04.2010 18:42
My chyba jutro ruszamy w tą okolicę, by zjechać coś na Aiguille Verte. Choć może nie bedzie pogody - strasznie mi się nie chce iść w góry...
Kilka fotek: http://www.facebook.com/pages/Chamonix-2010/109123439116062 Do zobaczenia w Wawie! |
|
|
|
|
20.04.2010 18:51 |
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
20.04.2010 18:51
Juruś wrzuć te foty gdzieś, gdzie nie trzeba 'bywać' i się logować...
|
|
|
|
Aleksandra Ogłoza
(Gość)
20.04.2010 18:59 |
Aleksandra Ogłoza,
(Gość),
20.04.2010 18:59
[url]http://chamonix2010.navigeo.pl/photo/chamonix-20102/oboz-na-col-du-midi[/url]
|
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
20.04.2010 19:11 |
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
20.04.2010 19:11
Kierzu, ja też nie mam FB! Ale na tej stronie możesz oglądać zdjęcia nie będąc użytkownikiem. Tylko nie będziesz mógł komentować, ale to robi już Adam (za co dziękujemy!)!:D
|
|
|
|
Piotr Czarnecki
(Gość)
21.04.2010 07:21 |
Piotr Czarnecki,
(Gość),
21.04.2010 07:21
Narciarskie gratulacje !!!! trzymam kciuki za dalsze zjazdy.
|
|
|