Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


KWW rules!
Jerzy Rostafiński, (Gość), 20.04.2010 13:28
Jerzy Rostafiński, (Gość), 20.04.2010 13:29 W ten weekend Karolina Gurba zasiekała Kubankę, a Alek Barszczewski Prostowanie Henia!
My zdołaliśmy zjechać kuluarem Cunningham z Midi i przeżyć zjazd przez lodowiec Bossons w temperaturze dobrze powyżej zera:D
pozdrawiamy z Cham!
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 20.04.2010 13:40 Karola, super! :)
Jacek Kierzkowski, (Gość), 20.04.2010 14:06 Graty!

Jerzyku, minęlismy się niestety - w Argentiere nie ma zasięgu absolutnie a w schronie hula tylko telefon satelitarny (8 jurków za minutę). Esesmana od was dostałem dopiero w drodze powrotnej...
Jacek Kierzkowski, (Gość), 20.04.2010 15:36 troszku fotek:
[url]http://picasaweb.google.com/klimas1234/201004Alpy#[/url]
Jerzy Rostafiński, (Gość), 20.04.2010 18:42 My chyba jutro ruszamy w tą okolicę, by zjechać coś na Aiguille Verte. Choć może nie bedzie pogody - strasznie mi się nie chce iść w góry...
Kilka fotek:
http://www.facebook.com/pages/Chamonix-2010/109123439116062
Do zobaczenia w Wawie!
Jacek Kierzkowski, (Gość), 20.04.2010 18:51 Juruś wrzuć te foty gdzieś, gdzie nie trzeba 'bywać' i się logować...
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 20.04.2010 18:59 [url]http://chamonix2010.navigeo.pl/photo/chamonix-20102/oboz-na-col-du-midi[/url]
Jerzy Rostafiński, (Gość), 20.04.2010 19:11 Kierzu, ja też nie mam FB! Ale na tej stronie możesz oglądać zdjęcia nie będąc użytkownikiem. Tylko nie będziesz mógł komentować, ale to robi już Adam (za co dziękujemy!)!:D
Piotr Czarnecki, (Gość), 21.04.2010 07:21 Narciarskie gratulacje !!!! trzymam kciuki za dalsze zjazdy.