Arkadiusz Zegar,
(Gość),
13.04.2010 07:06
czy ktos posiada jedno miejsce wolne w tatry w ten weekend? chetnie dolacze sie i doloze do kosztow paliwa.
ew. moze ktos wybiera sie turystycznie w tatry w ten weekend?
kontakt w profilu.
arek
