KWW,
29.03.2010 10:32
Autor: 172
Hej,
Już za 2 tygodnie, [b]9 kwietnia[/b] serdecznie zapraszamy na kolejną, [b]IV edycję Imprezy Warszawskiego Środowiska Wspinaczkowego.[/b]
Impreza firmowana przez [b]UKA[/b] i [b]WspinVision[/b] z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – rok temu bawiło się z nami ponad 300 osób! Z pewnością to najlepsza rekomendacja, że warto i w tym roku się pojawić. Jak w poprzednich edycjach w trakcie imprezy odbędą się szybkie zawody w konkurencjach parawspinaczkowych (i nie tylko), a tegoroczne nagrody w postaci oryginalnych DVD światowych filmowych bestsellerów wspinaczkowych ufundował oczywiście nasz Klub. Za oprawę muzyczną tak jak w poprzednim roku odpowiedzialny będzie niżej podpisany [b]BJ Wernix[/b] :-)
…
Kiedy: [b]9 kwietnia, godz. 21[/b]
Gdzie: [b]klub Sen Pszczoły na Starej Pradze, ul. Inżynierska 3[/b]
Wstęp wolny!
…
Musisz tam być!
Do zobaczenia!
