Danuta Przybylska
(Gość)
25.03.2010 21:42 |
Danuta Przybylska,
(Gość),
25.03.2010 21:42
Hej:) Szukam kogoś jadącego do/przez Kraków w najbliższych dniach i posiadającego dużo miejsca w samochodzie. Przenoszę się do byłej stolicy i oprócz siebie mam niestety całe stosy rzeczy do zabrania...
|
|
|