Danuta Przybylska, (Gość), 25.03.2010 21:42 Hej:) Szukam kogoś jadącego do/przez Kraków w najbliższych dniach i posiadającego dużo miejsca w samochodzie. Przenoszę się do byłej stolicy i oprócz siebie mam niestety całe stosy rzeczy do zabrania...