KWW
23.04.2010 11:49
|
KWW,
23.04.2010 11:49
Polecam wszystkim lekturę tekstu Jarka Mazura, a właściwie jego korespondencji z wyjazdu w Yosemite. Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem tak dobry artykuł o wspinaniu.
Bratku
|
Mariusz Wilanowski
(Gość)
23.04.2010 12:52
|
Mariusz Wilanowski,
(Gość),
23.04.2010 12:52
Bratku, może po prostu dawno nic nie czytałeś ?
|
KWW
23.04.2010 13:14
|
KWW,
23.04.2010 13:14
Autor: 5 I jednemu, i drugiemu, można polecić książki Roalda Dahla, celem zmierzenia się ze swoim pięknoduchostwem.
Na początek rekomenduję "Wiedźmy".
|
KWW
23.04.2010 13:41
|
KWW,
23.04.2010 13:41
Zastanawiałem się, czy o tym pisać na forum KW, ale nie mogłem sobie tego odmówić.
Bratku
|
Grzegorz Mróz
(Gość)
23.04.2010 16:30
|
Grzegorz Mróz,
(Gość),
23.04.2010 16:30
Przeglądałem Bukę na Zebraniu Zarządu i musze powiedzieć, że jest o czym poczytać.
|
paszcz
23.04.2010 17:50
|
paszcz,
23.04.2010 17:50
poczytać zawsze warto
|
Chmiel
23.04.2010 18:41
|
Chmiel,
23.04.2010 18:41
Czy treści w BUCE są legalizowane?
Bergheil
Chmiel
|
KWW
23.04.2010 22:47
|
KWW,
23.04.2010 22:47
Chcesz Chmielu wyciągać te sprawy na klubowe forum?
Ja mogę dyskutować o tym otwarcie i przy wszystkich.
Bratku
|
Aleksandra Ogłoza
(Gość)
23.04.2010 23:22
|
Aleksandra Ogłoza,
(Gość),
23.04.2010 23:22
odpuście sobie, hm?
|
Marcin Miotk
24.04.2010 12:55
|
Marcin Miotk,
24.04.2010 12:55
Bratku,
Troche wiecej luzu i poczucia humoru Tobie zycze
Marcin
|
Wojciech Ryczer
(Gość)
27.04.2010 11:08
|
Wojciech Ryczer,
(Gość),
27.04.2010 11:08
Nie czytałem jeszcze tekstu Jarka w nowej Buce.
Pamiętam natomiast poprzedni, ze Spitsbergenu.
Świetny.
|
Tomasz Tokarz
(Gość)
02.05.2010 22:46
|
Tomasz Tokarz,
(Gość),
02.05.2010 22:46
Bratku, forum kw jest miejscem, w którym możesz o tym właśnie pisać. Super, że potrafisz publicznie pochwalić kumpla, ja osobiście nie oceniam tego artykułu tak topowo, ale przyznaję, że jest klimatyczny i zachęca do wybrania się w tamte strony:-)
|