Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


BUKA nr 12
KWW, 23.04.2010 11:49 Polecam wszystkim lekturę tekstu Jarka Mazura, a właściwie jego korespondencji z wyjazdu w Yosemite. Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem tak dobry artykuł o wspinaniu.

Bratku
Mariusz Wilanowski, (Gość), 23.04.2010 12:52 Bratku, może po prostu dawno nic nie czytałeś ?
KWW, 23.04.2010 13:14 Autor: 5
I jednemu, i drugiemu, można polecić książki Roalda Dahla, celem zmierzenia się ze swoim pięknoduchostwem.
Na początek rekomenduję "Wiedźmy".
KWW, 23.04.2010 13:41 Zastanawiałem się, czy o tym pisać na forum KW, ale nie mogłem sobie tego odmówić.

Bratku
Grzegorz Mróz, (Gość), 23.04.2010 16:30 Przeglądałem Bukę na Zebraniu Zarządu i musze powiedzieć, że jest o czym poczytać.
paszcz, 23.04.2010 17:50 poczytać zawsze warto
Chmiel, 23.04.2010 18:41 Czy treści w BUCE są legalizowane?

Bergheil

Chmiel
KWW, 23.04.2010 22:47 Chcesz Chmielu wyciągać te sprawy na klubowe forum?
Ja mogę dyskutować o tym otwarcie i przy wszystkich.

Bratku
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 23.04.2010 23:22 odpuście sobie, hm?
Marcin Miotk, 24.04.2010 12:55 Bratku,

Troche wiecej luzu i poczucia humoru Tobie zycze

Marcin
Wojciech Ryczer, (Gość), 27.04.2010 11:08 Nie czytałem jeszcze tekstu Jarka w nowej Buce.
Pamiętam natomiast poprzedni, ze Spitsbergenu.
Świetny.
Tomasz Tokarz, (Gość), 02.05.2010 22:46 Bratku, forum kw jest miejscem, w którym możesz o tym właśnie pisać. Super, że potrafisz publicznie pochwalić kumpla, ja osobiście nie oceniam tego artykułu tak topowo, ale przyznaję, że jest klimatyczny i zachęca do wybrania się w tamte strony:-)