Agata Rogóyska
(Gość)
30.03.2010 15:43
|
Agata Rogóyska,
(Gość),
30.03.2010 15:43
Zapraszam wszystkich korzystających z Facebook'a do dołączania do grupy KW Warszawa :)
Agata
|
|
|
Tomasz Czopowicz
(Gość)
31.03.2010 13:30
|
Tomasz Czopowicz,
(Gość),
31.03.2010 13:30
czy krów i kapusty hodowanie jest w planie?
|
|
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
31.03.2010 15:16
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
31.03.2010 15:16
A co to jest ów 'facebook'?
|
|
|
Maciej Uchowicz
(Gość)
31.03.2010 16:33
|
Maciej Uchowicz,
(Gość),
31.03.2010 16:33
taka budka z piwem, albo dysko w remizie, tyle, że w internecie
|
|
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
31.03.2010 16:40
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
31.03.2010 16:40
Yhy, to wchodzę, a 'dupeńki' są?
|
|
|
Olgierd Cybulski
(Gość)
31.03.2010 16:45
|
Olgierd Cybulski,
(Gość),
31.03.2010 16:45
To zależy, czy się zapiszesz.
|
|
|
Marcin Miotk
31.03.2010 18:24
|
Marcin Miotk,
31.03.2010 18:24
Czesc wszystkim,
Dla jasnosci, to nie jakas oddolna inicjatywa - tylko przemyslana (mamy nadzieje) decyzja klubu, aby zaistniec tam gdzie zmierza swiat i mlodzi ludzie.
Ps.
Sam nie mam profilu na Facebooku, ale ja nie jestem mlody :-)
Pozdrawiam
Marcin
|
|
|
Joanna Cybulska
(Gość)
31.03.2010 19:14
|
Joanna Cybulska,
(Gość),
31.03.2010 19:14
Kierzu, Mike, nie marudźcie, tylko wskakujcie do facebooka. To źródło becennych informacji:-)
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
31.03.2010 19:28
|
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
31.03.2010 19:28
Mifun, nie ma mnie na facebook', a informacji mi nie brakuje. Lepiej wskoczyć na bulderownię!:D
|
|
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
31.03.2010 19:38
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
31.03.2010 19:38
Jureczku, żartujesz?
Mifun, czy ja marudzę? A na tego facebooka mnie nie namówisz... Za dużo tego 'gówna' w życiu - coraz więcej forów, stron, blogów, etc...
Na bulderownie też mnie nie namówisz - nie chcę być taki jak Jurek ;)
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
31.03.2010 20:05
|
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
31.03.2010 20:05
Nie Jureczku, ok?
Czy pisząc, że nie chcesz być taki jak ja, chodzi Ci o to, że przytyłem?
I z czego bym miał żartować?
|
|
|
Agnieszka Tarasińska
(Gość)
31.03.2010 20:19
|
Agnieszka Tarasińska,
(Gość),
31.03.2010 20:19
ja dzięki fb dowiedziałam się, że jedziesz Jerzy na narty! Chociaż to kiepski przykład - na bulderowni pewnie bym szybciej usłyszała :-)
w każdym razie trzymam kciuki! :-) (no i fb nie powiedział, kiedy się wybierasz..)
|
|
|
Tomasz Czopowicz
(Gość)
31.03.2010 20:34
|
Tomasz Czopowicz,
(Gość),
31.03.2010 20:34
"aby zaistnieć tam gdzie zmierza świat i młodzi ludzie"
świat zmierza na dno Prezesie:)
Fb za rok przestanie być modny, podzieli los innych gron i nk -bez wątpienia zastąpi go jakiś nowy wynalazek.
A jeśli chodzi o źródła informacji to czy byle portal może konkurować z Jerzym?
|
|
|
Joanna Cybulska
(Gość)
31.03.2010 21:59
|
Joanna Cybulska,
(Gość),
31.03.2010 21:59
A jeśli chodzi o źródła informacji to czy byle portal może konkurować z Jerzym?
Czoper, prawie udławiłam się jogurtem:-))
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
31.03.2010 22:45
|
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
31.03.2010 22:45
Wezmę to za komplement!
Chyba jadę, chyba w drugiej połowie kwietnia. Chciałem publicznie oświadczyć, że Mateusz założył nasze konto na FB bez mojej wiedzy i zgody!
|
|
|
Katarzyna Dolińska
(Gość)
31.03.2010 23:10
|
Katarzyna Dolińska,
(Gość),
31.03.2010 23:10
Nie powiecie chyba, że quizy fb mają jakąś konkurencję...
Ja np dowiedziałam się, za co dostanę Nobla: "za całokształt"
I jak tu nie kochać twarzoksiążeczki?
|
|
|
Mateusz Zabłocki
(Gość)
31.03.2010 23:18
|
Mateusz Zabłocki,
(Gość),
31.03.2010 23:18
Chciałbym sprostować to, co Jerzy napisał: to nie ja założyłem ten profil. Ale bardzo mi się podoba! FB rządzi!
|
|
|
Dominik Cysewski
01.04.2010 08:50
|
Dominik Cysewski,
01.04.2010 08:50
Tak..doszło do Mordoksięgu...;)
|
|
|
Aleksandra Guzek
(Gość)
01.04.2010 23:28
|
Aleksandra Guzek,
(Gość),
01.04.2010 23:28
facebook dąży do stworzenia wirtualnej rzeczywistości
takiej w której będziemy mogli spełnić wszystkie swoje potrzeby oprócz jedzenia, picia no i sexu:-)
Niedługo będzie można nawet wychowywać dziecko!!!zostać wirtualnym mamą lub tatusiem. Tak jak kiedys miało się takie 'tomagoczi' zwierzątko co trzeba było karmić i wyprowadzać na spacer
no przynajmniej ja miałam:-)
wiec uważajcie na tego facebooka
bo nieopatrznie zostaniecie tatusiami i mamusiami!:-) :-)
|
|
|
Maciej Uchowicz
(Gość)
02.04.2010 09:48
|
Maciej Uchowicz,
(Gość),
02.04.2010 09:48
chciałem napisać to samo, co Czoper.
co racja, to racja- świat chyli się ku upadkowi (byle do 2012, potem z górki). Ale czy musimy iść na dno razem z nim? Może jest jeszcze miejsce w Arce...
Z innej beczki, fejsbukowcy - palec w górę, kto zrobił pisanki? Bo ja tak.
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
03.04.2010 11:22
|
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
03.04.2010 11:22
http://www.facebook.com/pages/Chamonix-2010/109123439116062?ref=ts
!!!
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
03.04.2010 11:25
|
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
03.04.2010 11:25
[URL=www.facebook.com/pages/Chamonix-2010/109123439116062?ref=ts]Strona naszego wyjazdu! Ty też możesz zostać wiatrakiem![/URL]
|
|
|
dr
06.04.2010 19:04
|
dr,
06.04.2010 19:04
Jerzy - czy Ty aby nie chcesz zjechać tam gdzie ja chcę się wspinać?
poz_dr
|
|
|
Jerzy Rostafiński
(Gość)
07.04.2010 18:21
|
Jerzy Rostafiński,
(Gość),
07.04.2010 18:21
Nie sądzę - moim głównym celem jest McDonald, ten przy głównej ulicy w Cham. Tylko Mateusz chce jeździć tam na nartach.
|
|
|