Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


KW na Facebook'u
Agata Rogóyska, (Gość), 30.03.2010 15:43 Zapraszam wszystkich korzystających z Facebook'a do dołączania do grupy KW Warszawa :)

Agata
Tomasz Czopowicz, (Gość), 31.03.2010 13:30 czy krów i kapusty hodowanie jest w planie?
Jacek Kierzkowski, (Gość), 31.03.2010 15:16 A co to jest ów 'facebook'?
Maciej Uchowicz, (Gość), 31.03.2010 16:33 taka budka z piwem, albo dysko w remizie, tyle, że w internecie
Jacek Kierzkowski, (Gość), 31.03.2010 16:40 Yhy, to wchodzę, a 'dupeńki' są?
Olgierd Cybulski, (Gość), 31.03.2010 16:45 To zależy, czy się zapiszesz.
Marcin Miotk, 31.03.2010 18:24 Czesc wszystkim,

Dla jasnosci, to nie jakas oddolna inicjatywa - tylko przemyslana (mamy nadzieje) decyzja klubu, aby zaistniec tam gdzie zmierza swiat i mlodzi ludzie.

Ps.

Sam nie mam profilu na Facebooku, ale ja nie jestem mlody :-)

Pozdrawiam
Marcin
Joanna Cybulska, (Gość), 31.03.2010 19:14 Kierzu, Mike, nie marudźcie, tylko wskakujcie do facebooka. To źródło becennych informacji:-)
Jerzy Rostafiński, (Gość), 31.03.2010 19:28 Mifun, nie ma mnie na facebook', a informacji mi nie brakuje. Lepiej wskoczyć na bulderownię!:D
Jacek Kierzkowski, (Gość), 31.03.2010 19:38 Jureczku, żartujesz?

Mifun, czy ja marudzę? A na tego facebooka mnie nie namówisz... Za dużo tego 'gówna' w życiu - coraz więcej forów, stron, blogów, etc...
Na bulderownie też mnie nie namówisz - nie chcę być taki jak Jurek ;)
Jerzy Rostafiński, (Gość), 31.03.2010 20:05 Nie Jureczku, ok?
Czy pisząc, że nie chcesz być taki jak ja, chodzi Ci o to, że przytyłem?
I z czego bym miał żartować?
Agnieszka Tarasińska, (Gość), 31.03.2010 20:19 ja dzięki fb dowiedziałam się, że jedziesz Jerzy na narty! Chociaż to kiepski przykład - na bulderowni pewnie bym szybciej usłyszała :-)
w każdym razie trzymam kciuki! :-) (no i fb nie powiedział, kiedy się wybierasz..)
Tomasz Czopowicz, (Gość), 31.03.2010 20:34 "aby zaistnieć tam gdzie zmierza świat i młodzi ludzie"
świat zmierza na dno Prezesie:)
Fb za rok przestanie być modny, podzieli los innych gron i nk -bez wątpienia zastąpi go jakiś nowy wynalazek.
A jeśli chodzi o źródła informacji to czy byle portal może konkurować z Jerzym?
Joanna Cybulska, (Gość), 31.03.2010 21:59 A jeśli chodzi o źródła informacji to czy byle portal może konkurować z Jerzym?


Czoper, prawie udławiłam się jogurtem:-))
Jerzy Rostafiński, (Gość), 31.03.2010 22:45 Wezmę to za komplement!
Chyba jadę, chyba w drugiej połowie kwietnia. Chciałem publicznie oświadczyć, że Mateusz założył nasze konto na FB bez mojej wiedzy i zgody!
Katarzyna Dolińska, (Gość), 31.03.2010 23:10 Nie powiecie chyba, że quizy fb mają jakąś konkurencję...
Ja np dowiedziałam się, za co dostanę Nobla: "za całokształt"
I jak tu nie kochać twarzoksiążeczki?
Mateusz Zabłocki, (Gość), 31.03.2010 23:18 Chciałbym sprostować to, co Jerzy napisał: to nie ja założyłem ten profil. Ale bardzo mi się podoba! FB rządzi!
Dominik Cysewski, 01.04.2010 08:50 Tak..doszło do Mordoksięgu...;)
Aleksandra Guzek, (Gość), 01.04.2010 23:28 facebook dąży do stworzenia wirtualnej rzeczywistości
takiej w której będziemy mogli spełnić wszystkie swoje potrzeby oprócz jedzenia, picia no i sexu:-)

Niedługo będzie można nawet wychowywać dziecko!!!zostać wirtualnym mamą lub tatusiem. Tak jak kiedys miało się takie 'tomagoczi' zwierzątko co trzeba było karmić i wyprowadzać na spacer

no przynajmniej ja miałam:-)

wiec uważajcie na tego facebooka
bo nieopatrznie zostaniecie tatusiami i mamusiami!:-) :-)
Maciej Uchowicz, (Gość), 02.04.2010 09:48 chciałem napisać to samo, co Czoper.
co racja, to racja- świat chyli się ku upadkowi (byle do 2012, potem z górki). Ale czy musimy iść na dno razem z nim? Może jest jeszcze miejsce w Arce...
Z innej beczki, fejsbukowcy - palec w górę, kto zrobił pisanki? Bo ja tak.
Jerzy Rostafiński, (Gość), 03.04.2010 11:22 http://www.facebook.com/pages/Chamonix-2010/109123439116062?ref=ts
!!!
Jerzy Rostafiński, (Gość), 03.04.2010 11:25 [URL=www.facebook.com/pages/Chamonix-2010/109123439116062?ref=ts]Strona naszego wyjazdu! Ty też możesz zostać wiatrakiem![/URL]
dr, 06.04.2010 19:04 Jerzy - czy Ty aby nie chcesz zjechać tam gdzie ja chcę się wspinać?

poz_dr
Jerzy Rostafiński, (Gość), 07.04.2010 18:21 Nie sądzę - moim głównym celem jest McDonald, ten przy głównej ulicy w Cham. Tylko Mateusz chce jeździć tam na nartach.