Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


UKA + KW :)
Agata Rogóyska, (Gość), 01.04.2010 12:28

W związku z dużymi problemami finansowymi Zarząd KW Warszawa zgłosił się do Zarządu UKA z prośbą połączenia obydwu klubów. Z pewnością miał na to wpływ dynamiczny rozwój naszego Klubu, który w ostatnim czasie wiedzie wiodącą rolę w warszawskim środowisku wspinaczkowym. Po długotrwałych negocjacjach Zarządy ustaliły warunki porozumienia i ostatecznie obydwa kluby będą działały pod marką UKA. W ten oto sposób klub UKA staję się największym klubem w Polsce. Wybory do nowego Zarządu już wkrótce, ale z kuluarowych rozmów wiemy, że najprawdopodobniej zostanie nim Mateusz “Żulu” Mioduszewski. Połączeniu ulegną również biuletyny klubowe – nowy biuletyn pod nazwą “BUKA, czyli zawsze więcej niż A0” będzie kierowany przez nowego redaktora naczelnego Karola Kąckiego.

W imieniu zarządu UKA,

Wernix

http://www.uka.pl/?p=1890
Olgierd Cybulski, (Gość), 01.04.2010 12:38 Lepiej idź dosypywać proszku do prania do magnezji :-)
Joanna Cybulska, (Gość), 01.04.2010 12:43 Lecę na stronę UKA wyrazić swą niepomierną radość i złożyć gratulacje nowemu naczelnemu (sorry Wiluś, było miło, ale takie życie).
Aleksandra Ogłoza, (Gość), 01.04.2010 12:49 Tak naprawdę zawsze chciałam pracować w Buce, A0 to był tylko pewien etap...
Nareszcie!
Joanna Cybulska, (Gość), 01.04.2010 12:50 no, ciekawe ile płacą.
Mariusz Wilanowski, (Gość), 01.04.2010 12:57 Ci z UKA jak to z UKA wszystko im sie pomyliło bo: faktycznie pelnią wiodącą rolę ale w warszawskim środowisku pływania synchronicznego, prezesem UKA zostanie Mirus de Virus, którego sami ukaowcy we współpracy ze Starostą wsadzili swego czasu na minę a biuletyn UKA ma dzialać pod kierownictwem Starosty ... od mojego infromatora ze ścisłego kierownictwa klubu pływackiego UKA wiem że przewodni temat pierwszego numeru nosi roboczy tytuł "Jak w warunkach zimowych pokryć klempę na bagnach Biebrzańskich?”.

tak więc Mifunku nie bój i wracaj ...no chyba że chcesz pisac o pływaniu ?
Jusza, 01.04.2010 13:08 Przez chwilę w to uwierzyłem ;-)))
rany...
Jacek Kierzkowski, (Gość), 01.04.2010 13:37 haha, ja też uwierzyłem prawie ale mi nie pasiło że to my a nie uka ma problemy z kapustą i że kw wyszło z propozycją fuzji ;)
Jusza, 01.04.2010 14:16 Swoją drogą federacja klubów warszawskich to ciekawy pomysł. Choćby ze względu na możliwość wspólnego wystawiania (i może finansowania) wspinaczy sportowych na zawodach, a zalet jest przecież więcej...
j.
KWW, 01.04.2010 14:16 Autor: 34
A Wilanowi ciągle jedno w głowie...
Często bywasz na bagnach ?
Yaro, (Członek ŚP), 01.04.2010 14:25 Wielka ulga.
Ja też się nabrałem.
Proszę więcej takich numerów nie robić. Dobrze, że 1 kwietnia jest tylko raz w roku.

Yaro
paszcz, 01.04.2010 14:39 Kuba
na bagnach to przebywa Starosta. Przygotowuje ponoć remake "potwór z bagien atakuje", ale kto go tam wie...
Grzegorz Mróz, (Gość), 01.04.2010 14:48 Dobry zarcik ;-)
Już pomyślałem, że mam coś nie tak z pocztą
bo jako część Zarządu nic nie dostałem ale czyjne oko zaprotestowało juz w pierszym wersie - KWW i problemy z kasą ? - niemozliwe ;-)
A swoją drogą skoro integracyjna impreza na dniach to może i jakieś inne zajęcia razem tez mozemy przeprowadzić
Paweł Strzelecki, (Gość), 01.04.2010 14:49 Dobre :)
Katarzyna Dolińska, (Gość), 01.04.2010 15:35 ".. bo ziemia jest płaska"
uhm..
KWW, 01.04.2010 17:42 Autor: 34
Gelu,
czemu nie...
Na pewno jesteśmy coś w stanie wspólnie wymyślić.
KWW, 02.04.2010 11:59 Autor: 5
Niezły żart z tą klępą Wilan! Ale dziś już 2 kwietnia, więc pozostaje przypomnieć, że liczyłbyś na krycie byka.
A Tobie mały człowieku przypominam: dwóch jest wspinaczy w Rzeczpospolitej...
paszcz, 02.04.2010 17:24 ..w Rzeczypospolitej, łosiu.
KWW, 02.04.2010 20:50 Autor: 5
Cóż za małostkowość! Gdyby nie to, że piję właśnie NALEWKĘ, chyba bym nie zdzierżył...