Aleksandra Targońska
(Gość)
22.04.2010 20:50
|
Aleksandra Targońska,
(Gość),
22.04.2010 20:50
hej,
czy ktoś ma może wolne miejsce w samochodzie na jurę w ten weekend? jedno albo dwa, najlepiej na sobotę do rzędek...
ola
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
22.04.2010 21:00
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
22.04.2010 21:00
Jak nie uderzę w Tatry to mam nawet 3 miejsca. Dam znać jutro ok. 16:00 na tym forum.
|
Aleksandra Targońska
(Gość)
22.04.2010 21:14
|
Aleksandra Targońska,
(Gość),
22.04.2010 21:14
to trzymam kciuki :-)
|
Aleksandra Targońska
(Gość)
23.04.2010 09:45
|
Aleksandra Targońska,
(Gość),
23.04.2010 09:45
a gdyby ktoś już wiedział, że ma wakat, to proszę o maila
[email protected]
albo telefon
509.928.449
:-)
ola
|
Olgierd Cybulski
(Gość)
23.04.2010 09:50
|
Olgierd Cybulski,
(Gość),
23.04.2010 09:50
Mamy dwa wolne miejsca w samochodzie, wyjazd w sob. rano, powrót niedz wieczorem. Lub (nawet chętniej) zabierzemy się z kimś (2 osoby). Dzwonić na 660516613 - odbierze Mifun. Pogoda ma być ładna (wg ICM).
|
Joanna Cybulska
(Gość)
23.04.2010 10:26
|
Joanna Cybulska,
(Gość),
23.04.2010 10:26
Już nieaktualne.
|
Kajman
23.04.2010 14:44
|
Kajman,
23.04.2010 14:44
My jedziemy tylko na sobotę (wyjazd rano, powrót wieczorem) pewnie w okolice Olsztyna. Ostateczna decyzja zapadnie po drodze. Mamy 1 albo 2 miejsca.
|
Aleksandra Targońska
(Gość)
23.04.2010 15:33
|
Aleksandra Targońska,
(Gość),
23.04.2010 15:33
dzięki za odzew. miejsca zaklepane, byleby nie było mrozu!
ola
|