Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


jura w ten weekend
Aleksandra Targońska, (Gość), 22.04.2010 20:50 hej,
czy ktoś ma może wolne miejsce w samochodzie na jurę w ten weekend? jedno albo dwa, najlepiej na sobotę do rzędek...
ola
Jacek Kierzkowski, (Gość), 22.04.2010 21:00 Jak nie uderzę w Tatry to mam nawet 3 miejsca. Dam znać jutro ok. 16:00 na tym forum.
Aleksandra Targońska, (Gość), 22.04.2010 21:14 to trzymam kciuki :-)
Aleksandra Targońska, (Gość), 23.04.2010 09:45 a gdyby ktoś już wiedział, że ma wakat, to proszę o maila
[email protected]
albo telefon
509.928.449

:-)
ola
Olgierd Cybulski, (Gość), 23.04.2010 09:50 Mamy dwa wolne miejsca w samochodzie, wyjazd w sob. rano, powrót niedz wieczorem. Lub (nawet chętniej) zabierzemy się z kimś (2 osoby). Dzwonić na 660516613 - odbierze Mifun. Pogoda ma być ładna (wg ICM).
Joanna Cybulska, (Gość), 23.04.2010 10:26 Już nieaktualne.
Kajman, 23.04.2010 14:44 My jedziemy tylko na sobotę (wyjazd rano, powrót wieczorem) pewnie w okolice Olsztyna. Ostateczna decyzja zapadnie po drodze. Mamy 1 albo 2 miejsca.
Aleksandra Targońska, (Gość), 23.04.2010 15:33 dzięki za odzew. miejsca zaklepane, byleby nie było mrozu!
ola