Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Obóz w Dolinie Kieżmarskiej - mini (foto)relacja
Piotr Kaleta, (Gość), 08.03.2010 12:47 Wisi sobie tu: [URL]http://mysiapercteam.tk/[/URL] - zapraszam ;)
Aleksandra Targońska, (Gość), 08.03.2010 13:24 brawo brawo. szkoda że nie poczekaliście jeszcze dzień - był bonus dla cierpliwych, lampa i -17 ....
pli

Maciej Ostrowski, (Gość), 08.03.2010 14:33 lol. ale mam zdjęcie :D

wszystkie sytuacyjne ujęcia są genialne :)

zapraszam też do obejrzenia kilku moich [url=picasaweb.google.com/jesuisdesole.m/ObozKwMarzec2010#]tu[/url]

pozdrawiam
Maciek
Magdalena Nowak, (Gość), 09.03.2010 23:10 Jeszcze kilka impresji z pierwszego tygodnia obozu. Fotografie wrzuciłam do galerii. Miłego oglądania!


Pozdrawiam
M.
Piotr Kaleta, (Gość), 10.03.2010 20:58 @pliplaszczak
wszystkiego mieć nie można - plan minimum zrobiony - plan maksimum jakoś nie miał szans na realizację ;)

@jesuisdesole
bo sytuacje były genialne? ;) masz za to zacne zdjęcia ze wspinu, ja tym razem niczego w takich klimatach nie przywiozłem :

@Nowak
chyba przeproszę się z maszynką do golenia :D

BTW
gdzie był ten http://kw.warszawa.pl/galeria/oboz_w_dolinie_kiezmarskiej__pierwszy_tydzien/2501 lodospad ??
Magdalena Nowak, (Gość), 10.03.2010 21:13 Ten nienadający się do dziabania lód był po prawej stronie Rzeżuchowych. ;)
Aleksandra Targońska, (Gość), 16.03.2010 20:46 pewnie już trochę zapomnieliście, więc dla przypomnienia -

[URL=http://picasaweb.google.com/ola.targonska/PriZelenemPlese#slideshow/5446736326291374722]obóz turnus 1[/URL]

o
Wojciech Grochowski, 19.03.2010 00:49 Jeszcze parę ujęć:

[URL]http://picasaweb.google.pl/wojtek1725/ObozZimowyKW2010WKiezmarskiej#[/URL]

Pozdrawiam i dziękuję
Wojtek
Krzysztof Rządkowski, (Gość), 25.03.2010 19:38 No to ja też się dorzucę:
http://picasaweb.google.com/krz.rzadkowski/ObozKiezmarska#
Pozdrowienia.
Krzysiek.
Endry, 28.03.2010 12:14 i jeszcze trochę fotek
http://picasaweb.google.pl/111251704535947226332/TatryITydzien#

pozdrawiam i wesołych świąt
Andrzej