Piotr Kaleta
(Gość)
08.03.2010 12:47
|
Piotr Kaleta,
(Gość),
08.03.2010 12:47
Wisi sobie tu: [URL]http://mysiapercteam.tk/[/URL] - zapraszam ;)
|
Aleksandra Targońska
(Gość)
08.03.2010 13:24
|
Aleksandra Targońska,
(Gość),
08.03.2010 13:24
brawo brawo. szkoda że nie poczekaliście jeszcze dzień - był bonus dla cierpliwych, lampa i -17 ....
pli
|
Maciej Ostrowski
(Gość)
08.03.2010 14:33
|
Maciej Ostrowski,
(Gość),
08.03.2010 14:33
lol. ale mam zdjęcie :D
wszystkie sytuacyjne ujęcia są genialne :)
zapraszam też do obejrzenia kilku moich [url=picasaweb.google.com/jesuisdesole.m/ObozKwMarzec2010#]tu[/url]
pozdrawiam
Maciek
|
Magdalena Nowak
(Gość)
09.03.2010 23:10
|
Magdalena Nowak,
(Gość),
09.03.2010 23:10
Jeszcze kilka impresji z pierwszego tygodnia obozu. Fotografie wrzuciłam do galerii. Miłego oglądania!
Pozdrawiam
M.
|
Piotr Kaleta
(Gość)
10.03.2010 20:58
|
Piotr Kaleta,
(Gość),
10.03.2010 20:58
@pliplaszczak
wszystkiego mieć nie można - plan minimum zrobiony - plan maksimum jakoś nie miał szans na realizację ;)
@jesuisdesole
bo sytuacje były genialne? ;) masz za to zacne zdjęcia ze wspinu, ja tym razem niczego w takich klimatach nie przywiozłem :
@Nowak
chyba przeproszę się z maszynką do golenia :D
BTW
gdzie był ten http://kw.warszawa.pl/galeria/oboz_w_dolinie_kiezmarskiej__pierwszy_tydzien/2501 lodospad ??
|
Magdalena Nowak
(Gość)
10.03.2010 21:13
|
Magdalena Nowak,
(Gość),
10.03.2010 21:13
Ten nienadający się do dziabania lód był po prawej stronie Rzeżuchowych. ;)
|
Aleksandra Targońska
(Gość)
16.03.2010 20:46
|
Aleksandra Targońska,
(Gość),
16.03.2010 20:46
pewnie już trochę zapomnieliście, więc dla przypomnienia -
[URL=http://picasaweb.google.com/ola.targonska/PriZelenemPlese#slideshow/5446736326291374722]obóz turnus 1[/URL]
o
|
Wojciech Grochowski
19.03.2010 00:49
|
Wojciech Grochowski,
19.03.2010 00:49
Jeszcze parę ujęć:
[URL]http://picasaweb.google.pl/wojtek1725/ObozZimowyKW2010WKiezmarskiej#[/URL]
Pozdrawiam i dziękuję
Wojtek
|
Krzysztof Rządkowski
(Gość)
25.03.2010 19:38
|
Krzysztof Rządkowski,
(Gość),
25.03.2010 19:38
No to ja też się dorzucę:
http://picasaweb.google.com/krz.rzadkowski/ObozKiezmarska#
Pozdrowienia.
Krzysiek.
|
Endry
28.03.2010 12:14
|
Endry,
28.03.2010 12:14
i jeszcze trochę fotek
http://picasaweb.google.pl/111251704535947226332/TatryITydzien#
pozdrawiam i wesołych świąt
Andrzej
|