Grzegorz Mróz
(Gość)
30.04.2010 11:01
|
Grzegorz Mróz,
(Gość),
30.04.2010 11:01
W ostatnich dniach testowałem długo oczekiwane Dragony DMM, które są na pewno lepsze od ich odpowiedników BD a co najważniejsze dużo tańsze.
W ten weekend przetestuję je w białej skale, bo wiadomo, że w granicie siadają rewelacyjnie.
Jeżeli planujecie zakup mechaników to warto zastanowić sie nad ta opcją
|
|
|
Jacek Kierzkowski
(Gość)
30.04.2010 11:40
|
Jacek Kierzkowski,
(Gość),
30.04.2010 11:40
Czy Heman już nimi dealuje?
|
|
|
SebaMiernik
30.04.2010 11:49
|
SebaMiernik,
30.04.2010 11:49
Camper już wystawił je na allegro i co najważniejsze, nawet przy obecnym kursie funta taniej niż w Anglii.
|
|
|
Dariusz Wojnowski
(Gość)
30.04.2010 11:56
|
Dariusz Wojnowski,
(Gość),
30.04.2010 11:56
A w czym dokładnie są lepsze Camalotów?
|
|
|
Grzegorz Mróz
(Gość)
30.04.2010 14:16
|
Grzegorz Mróz,
(Gość),
30.04.2010 14:16
Himen oczywiści i wszystko jasne.
Najtaniej w Europie.
Lepszy kąt rozpierania krzywek
Lepszy materiał wykonania w porównaniu z BD, który sciera sie po 2 sezonach
Gęstsze żebrowanie krzywki
Nieznacznie lżejsze
Wieksza wytrzymałość małych rozmiarów
Możliwość wydłużenia tasiemki, brak konieczności użycia ekspresa
Patent pozwalający na nie tarcie ( przepalanie ) dynemy
Zachowana kolorystyka i rozmiarówka z BD
I najważniejsze wyprodukowano w Walii a nie w Chinach
Po długich negocjacjach z Himenem uzyskaliśmy specjalną ofertę dla członków KW Warszawa
Kupując set Dragonów zapłacisz 1199,90 zamiast 1240,- i dodatkowo karabinek XENON ( ultralight) do każdego rozmiaru
Oferta ważna do 15.05.2010
|
|
|
Artur Szwast
(Gość)
30.04.2010 14:24
|
Artur Szwast,
(Gość),
30.04.2010 14:24
Gelu a jakie rozmiary wchodzą w ten zestaw?
|
|
|
SebaMiernik
30.04.2010 15:19
|
SebaMiernik,
30.04.2010 15:19
[urlhttp://allegro.pl/item1013250417_kosci_dmm_dragon_wylacznie_w_camperze.html]http://allegro.pl/item1013250417_kosci_dmm_dragon_wylacznie_w_camperze.html[/url] - tutaj jest aukcja
|
|
|
SebaMiernik
30.04.2010 15:20
|
SebaMiernik,
30.04.2010 15:20
kurna, coś schrzaniłem:
[URL=allegro.pl/item1013250417_kosci_dmm_dragon_wylacznie_w_camperze.html]allegro.pl/item1013250417_kosci_dmm_dragon_wylacznie_w_camperze.html[/URL]
|
|
|
Michał Górecki
(Gość)
30.04.2010 23:54
|
Michał Górecki,
(Gość),
30.04.2010 23:54
w sensie te porównania to z jakiejś strony producenta czy opinia czyjaś?
bo piszesz że w [u]ostatnich dniach[/u] testowałeś potem że "Lepszy materiał wykonania w porównaniu z BD, który sciera sie po 2 sezonach"
ja planuje kupić kilka mechaników, ta oferta jest cenowo dobra ale nie chcę żeby się okazało że są z nimi jakieś problemy, bo mogę dołozyć do BD.
ale skoro te faktycznie tańsze i równie ok to po co przepłacać
|
|
|
Dariusz Wojnowski
(Gość)
30.04.2010 23:59
|
Dariusz Wojnowski,
(Gość),
30.04.2010 23:59
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. To ja się podłączę do pytania: jakie rozmiary wchodzą w ten zestaw?
|
|
|
Michał Górecki
(Gość)
01.05.2010 00:43
|
Michał Górecki,
(Gość),
01.05.2010 00:43
pewnie tak ja na aukcji jest napisane 1 -6 i rozmiary podane
6 * 200 = 1200,- minus część ceny za rozmiar 6
są jeszcze 3 krzywkowe mniejsze
[url]http://allegro.pl/item1020472019_kosci_dmm_3cu_nowa_promocja_wys_gratis.html[/url]
|
|
|
Grzegorz Mróz
(Gość)
01.05.2010 11:33
|
Grzegorz Mróz,
(Gość),
01.05.2010 11:33
Rozmiary od 1do 6
Dostepne na dzień dzisiejszy są:1,3,4,5 rozmiar 2 od przyszłego tygodnia 6 za dwa tygodnie
3cu to nie Dragony i nie myl tych pojęć bo:
3cu zastosujesz w hakodziurach i wąskich szczelinach a mając jeszcze Dragony w zestawie ogarniesz asekurację w kazdej sytuacji.
|
|
|
Grzegorz Chyl
(Gość)
01.05.2010 22:05
|
Grzegorz Chyl,
(Gość),
01.05.2010 22:05
Witam koleżanki i kolegów !
By kupić dragony ze zniżką należy bezpośrednio zwrócić się do campera_sc z allegro z powołaniem się na członkostwo w kw ?
Pozdrawiam
|
|
|
Adam Pieprzycki
(Gość)
02.05.2010 11:59
|
Adam Pieprzycki,
(Gość),
02.05.2010 11:59
Miałem kiedyś (kilka lat temu) DMMa 3cu chyba sztukę czy dwie i byłem raczej niezadowolony. Możliwe że poprawili coś ale tak w tramach studzenia huraoptymizmu. Inna sprawa że Dragony można by sprawdzić (już miałem napisać wytestować co jak wiadomo kojarzy się ...) w boju :-)
|
|
|