Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Drytoolowe atrakcje w Czechach i na Słowacji

2023-11-07
Autor: Cinek
W tym samym czasie (tj. 28 października) kiedy nasza klubowa ekipa walczyła o pudło w Rzeszowie, pozostała część naszej reprezentacji szkoliła się w Brnie.

Dzięki imprezie zorganizowanej przez UIAA oraz CHS (Czech Mountaineering Association) trójka naszych klubowiczów: Iza, Klaudia i Marcin wzięli udział w warsztatach oraz symulacji zawodów pucharowych.

Test nowo nabytych lub doszlifowanych umiejętności już niedługo, bowiem 2-giego grudnia na czeskim obiekcie odbędą się zawody pucharu Europy. Trzymamy kciuki!
 
Iza chyba nie lubi czekać, bo już 4 listopada w Handlovej na Słowacji podczas pierwszej rundy Pucharu Słowacji w drytoolingu zajęła 5 miejsce w finale.

Gratulujemy!

słowacja

Zdjęcia od uczestników wyjazdu, Kuźni Szpeju i JAMES.