Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Decathlon Piknik Drybunkrowy KW Warszawa

Data wydarzenia: 2017-11-18 , godz. 10:00 Kategoria: Wspin
Zapraszamy na imprezę poświęconą wspinaczce zimowej 18 listopada 2017 w podwarszawskim Janówku. W planie urozmaicone wspinanie drytoolowe, warsztaty dla początkujących, ciekawe prelekcje wieczorne czołowych polskich alpinistów, oraz oczywiście impreza integracyjna w siedzibie klubu. Do tego poczęstunek, ognisko, kiełbaski i inne atrakcje... A to wszystko całkowicie nieodpłatnie dzięki firmie Decathlon Polska.

Zapraszamy wszystkich, w tym osoby niezrzeszone oraz osoby które chciałyby pierwszy raz spróbować wspinaczki na dziabach. Zorganizujemy warsztaty dla zupełnie początkujących i zapewnimy cały niezbędny sprzęt.

Plan dnia:
  • 10:00: Zbiórka w Janówku i rozpoczęcie imprezy.
  • 10:00 - 14:30: Goście wspinają się na wszystkich dostępnych drogach wedle uznania. Lokalsi pomagają w doborze dróg, podpowiadają i fleszują. Drogi są punktowane. 3 osoby z największą liczbą punktów wygrywają główną nagrodę - Prezes stawia im kolejkę wieczorem. Zasadniczo chodzi o to by się wspólnie powspinać, dobrze bawić i integrować. Będzie również ognisko, kiełbaski i napoje. Nie ma napinki, każdy zostaje ile chce. W międzyczasie organizowane są warsztaty z podstaw drajtulingu i wspinaczki zimowej dla osób zupełnie początkujących. Będzie można pierwszy raz powspinać się na dziabkach pod okiem instruktora. O 14.30 organizatorzy się zawijają.
  • 18:00 - 19:00: Prelekcja w siedzibie KW Warszawa. Maciej Bedrejczuk opowie o pierwszym polskim przejściu drogi Grigorienko - Prigoda na zachodniej ścianie Uszby Płd. Było to jedno z najlepszych tegorocznych przejść wysokogórskich. 
  • 19:00 - 20:00: Prelekcja Małgosi Jurewicz i Józka Soszyńskego o pierwszym powtórzeniu trudnej hakowej drogi rosyjskiej ścianą Helvetestinden na Lofotach.
  • 20:00 - "do rana": Impreza integracyjna w siedzibie klubu. Alkohol trzeba sobie przynieść samemu wedle uznania.
Link do wydarzenia na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

 
Dodano: 2017-10-30 (Cinek)