Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Czarny piątek z marką Aura i GOPR

2020-11-25
Autor: Cinek
CZARNY PIĄTEK INACZEJ
W tym roku w Czarny Piątek chcemy zaprosić wszystkich do zrobienie razem czegoś dobrego! AURA z Fundacją GOPR przygotowała wyjątkową promocję. 15% obrotu od środy do końca tygodnia trafi na rzecz fundacji GOPR! Żeby zachęcić wszystkich do wsparcia tej inicjatywy obniżamy ceny o 15%. 

FUNDACJA GOPR
Fundacja została powołana przez GOPR i zajmuje się wspieraniem rozwoju ratownictwa, poszukiwaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych oraz pozyskiwaniem środków na działania mające na celu pomoc ratownikom górskim.

AURA WSPIERA RATOWNIKÓW
Nasza współpraca z ratownikami zaczęła się od wsparcia sprzętowego projektu Bezpieczny Kazbek. To działanie pomogło nam dostrzec skalę potrzeb służb ratunkowych i otworzyło nowy rozdział w działalności naszej marki. Kolejnym etapem był projekt rozwiązania ratunkowego dla Grupy Jurajskiej GOPR. Cieszymy się, że nasze wspólne działania niosą pomoc. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem podejmujemy współpracę z Fundacją GOPR. A na horyzoncie mamy już kolejne projekty mające na celu wsparcie ratowników!

FB - aura x funcja gopr 3 FB - aura x funcja gopr 1 FB - aura x funcja gopr 2

Więcej informacji znajdziecie na stronie Aury.
Dyskusja o tym artykule liczy dopiero 1 post. Zobacz ją na forum.